Najnowsza Kriolipoliza CoolTech

Najnowsza Kriolipoliza CoolTech już w Toruniu – spełnij marzenia o smukłej i wymodelowanej sylwetce

W Beauty Medica oferujemy zabiegi kriolipolizy czyli wyszczuplania i modelowania sylwetki poprzez trwałe wymrażanie komórek tłuszczowych. Efekt to wyraźny ubytek centymetrów w obwodach poszczególnych partii ciała i to już po pierwszym zabiegu. Podczas zabiegu ulega zniszczeniu aż 25% komórek tłuszczowych. Tkanka tłuszczowa jest bardzo podatna na działanie niskich temperatur, ulega więc rozpadowi- jest eliminowana przez układ limfatyczny. Redukcja miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej jest niezwykle bezpieczna a za razem nieinwazyjna. Dzięki opatentowanym membranom terapeutycznym zabieg kriolipolizy CoolTech jest kontrolowanym procesem eliminacji komórek tłuszczowych doprowadzającym do apoptozy czyli ich likwidacji ,obumarcia i usunięcia z organizmu). CoolTech znacząco zmniejsza ilość ich w ciele co prowadzi do konturowania i wymodelowania  sylwetki. Kriolipoliza medyczna firmy CoolTech CocconMedical jest doskonałą alternatywa dla tradycyjnego chirurgicznego odsysania tłuszczu.

To najlepsze rozwiązanie dla osób, które borykają się z nagromadzoną miejscowo tkanką tłuszczową, którym  ćwiczenia i dieta nie pozwalają na osiągnięce zamierzonych rezultatów. 

CoolTech to nowa definicja piękna i pożądanej wymodelowanej sylwetki. To pogromca tłuszczu idealnie dopasowany do potrzeb pacjenta.

Aby zakwalifikować się do zabiegu trzeba mieć minimum 2cm tkanki tłuszczowej. Technologia ta powstała w USA, gdzie przeszła liczne badania kliniczne nie tylko nad bezpieczeństwem zabiegu , ale też rezultatami.

Co wyróżnia najnowszą, udoskonaloną kriolipolizę CoolTech stosowaną w Beauty Medica w Toruniu?

Kriolipoliza CoolTech Coocon Medical wyposażona jest w różnej wielkości głowice zabiegowe (aplikatory) w tym ogromną głowicę tzw.DOUBLE crio  na cały obszar brzucha. Pozwala to na wymrożenie  bardzo dużego obszaru , sprawiając , że zabieg jest bardzo skuteczny i konkurencyjny cenowo, jeżeli porównamy cenę zabiegu do powierzchni ciała nim objętą.inne aplikatory przeznaczone są do oddtłuszczania ud ,kolan ,ramion czy pleców i boczków .

Przed Kriolipolizą w Beauty Medica skórę odtłuszczamy,drenujemy i nakładamy specjalną matę anti-freeze (rekomendowanej przez firmę CoolTech Coocon Medical). Tak przygotowane miejsce zabiegowe zostaje zmrożone w temperaturze od -8 do -10 stopni Celsjusza przez okres 70 minut. Szok termiczny dla komórek tłuszczu wywołany niską temperaturą powoduje  ich trwałe zniszczenie  Metoda kriolipolizy CoolTech wywołuje imponujące efekty nie do osiągnięcia dotychczas za pomocą innych technologii. Centymetry w obwodach ubywają w sposób trwały i bezinwazyjny.CoolTech porównuje się do odsysania tłuszczu.

Optymalna ilość zabiegów na daną partię ciała wynosi 2-3 w odstępie 8-10 tygodni. Jeżeli kolejny zabieg dotyczy innej partii ciała można wykonać go po 1-2 tygodniach.

Pierwsze widoczne efekty, pojawiają się po 2-3 tygodniach od zabiegu a spektakularne po około 2 miesiącach.

Po zabiegach zaleca się masaże ręczne lub zabiegi endermologii LPG.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji

Efekty zabiegów