EMS Body Sculpt

EMS BODY SCULPT – Nowość, tylko u nas, pierwsze w kujawsko-pomorskim. To nowa nieinwazyjna technologia do budowy i stymulacji mięśni.

Podczas 20-30 minutowego zabiegu + treningu EMS Body Sculpt pobudza pracę mięśmi polem elektromagnetycznym o wysokiej intensywności, tym samym wywołując skurcz.

EMS Body Sculpt działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne co pacjent odczuwa to lekkie zmęczenie.

Podczas 20-30 minutowego zabiegu (w zależności od partii ciałą) generowane jest 20000-22000 hiperskurczów. Oferowanej przez nas innowacyjnek technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni. Nie możliwe jest wykonanie 20 tyś. brzuszków, czy 20 tyś przysiadów w zaledwie pół godziny.

Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich odbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów.

Urządzenie EMS Body Sculpt wyposażone jest w 2 bardzo duże aplikatory magnetyczne – stymulatory mięśni.

EMS Body Sculpt posiada zaawansowane programy terapeutyczne, takie jak:

 • spalanie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu
 • budowa wytrzymałości mięśni (siły mięśni)
 • wzrost objętości mięśni

oraz 2 programy mieszane:

 • Spalanie + budowa tkanki mięśniowej
 • Budowa mięśni + wzmocnienie siły mięśni

Terapię i program zabiegu dopasowuje się w zależności do potrzeb danego pacjenta.

Obszary zabiegowe:

 • Brzuch – możliwość redukcji tkanki tłuszczowej, budowa bardziej widocznych mięśni – tzw. popularnie “kaloryfer”, poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała).
 • Pośladki – podniesienie obwisłych pośladków, lifting pośladków bez scalpela, budowa mięśnia pośladków – tzw. pośladki brazylijskie, wyszczuplanie i redukcja obwodów przy otyłości.
 • Uda – redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa umięśnienia ud.
 • Ramiona – redukcja tzw. Pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu, redukcja tkanki tłuszczowej.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • kobiety w ciąży i okresie połogu (do 2-3 miesięcy po porodzie)
 • metalowe implanty w obszarze zabiegowym
 • rozrusznik serca.
EMS Body Sculpt.- rzeźbienie brzucha
EMS Body Sculpt.- rzeźbienie pośladków

Optymalne efekty urządzeniem EMS Bodysculpt: Seria 6-8 zabiegów 30 minutowych w zależności od aktywności fizycznej , predyspozycji i oczekiwań w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych. Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni.

Efekt utrzymuje się i zwiększa w czasie. Zalecamy 1 trening przypominający raz na 3-4 tygodnie.

Zabiegi EM Body Sculpt przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.

Zabiegi