Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek – Laser Alma Nd:YAG

Laser Nd:YAG 1064 nm – przełom w medycynie estetycznej.

Światło laserowe i jego biostymulacyjne oraz lecznicze właściwości są stosowane w medycynie już od ponad 50 lat. Jednak dopiero teraz efekty regeneracji na poziomie komórkowym osiągnęły rewolucyjny poziom – dzięki zastosowaniu nowego rodzaju lasera, który za pośrednictwem kryształów granatu aluminiowo-itrowego z domieszką neodymu generuje fale o długości 1064 nm. Dzięki nowej technologii, którą stosujemy w Klinice Beauty Medica, laserowe zamykanie naczynek daje niesamowite efekty, bez niepożądanych skutków.

Głowica zabiegowa lasera LP Nd:YAG 1064 nm

Odpowiednio dobrana długość fali w połączeniu z mocą głowicy Nd:YAG 1064 nm gwarantują efektywną stymulację tkanek w głębokich warstwach skóry, a zabiegi wykonywane tym urządzeniem można stosować na każdą partię ciała. Światło laserowe generowane przez głowicę zabiegową wytwarza falę mechaniczną, która jest optymalnie pochłaniana przez tkanki i wykorzystywana w procesie regeneracji.

Laser Alma Nd:YAG 1064 nm jest urządzeniem nieablacyjnym, które wytwarza wysokoenergetyczny strumień energii, wykorzystywany do leczenia uszkodzonych naczynek krwionośnych oraz redukowania powierzchownych i głębokich zmarszczek. Zmiany znajdujące się głęboko pod skórą są usuwane w nieinwazyjny sposób, bez naruszenia zewnętrznej warstwy skóry i bezboleśnie. Głowica zabiegowa jest wyposażona w system chłodzący, który podnosi komfort zabiegu i chroni naskórek pacjenta, pomagając promieniom światła laserowego przedostać się do uszkodzonych obszarów.

Współczesna medycyna estetyczna skutecznie wykorzystuje efekty regeneracji na poziomie komórkowym. Dzięki laserowi Nd:YAG 1064 nm zabiegi są niebywale efektywne, szybkie i pozbawiona niepożądanych efektów ubocznych.

Skuteczne zamykanie naczynek – Toruń.

Cera naczynkowa, popękane naczynka na twarzy i nogach, pajączki naczyniowe na skórze (teleangiektazje skórne), naczyniaki rubinowe i starcze, rumień naczyniowy – to problemy, z którymi spotykamy się w naszej codziennej praktyce. Dzięki laserowi Alma Harmony XL Pro – który jest dedykowany do zamykania naczynek, usuwania wylewów podskórnych i leczenia zrostów – pomagamy we wszystkich rodzajach zmian naczyniowych.

Rozszerzone naczynka są głównie problemem estetycznym, ale nie tylko. Zmiany naczyniowe mogą przekształcić się w żylaki lub prowadzić do cery trądzikowej. Nie lekceważ zmian naczyniowych i nie czekaj na rozwój kolejnych etapów choroby, lecz skorzystaj ze skutecznej metody usuwania poszerzonych naczynek, dostępnej w naszej klinice.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, Alma Nd:YAG 1064 nm umożliwia laserowe zamykanie naczynek o średnicy nawet 4 mm. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają zmiany naczyniowe na nogach, które z reguły mają większą średnicę niż zmiany na twarzy i są usytuowane głębiej pod skórą. Wysoka energia światła laserowego i odpowiednia częstotliwość impulsów powodują koagulowanie krwi i zarastanie uszkodzonych ścianek naczyń krwionośnych. Za pomocą głowicy lasera Alma Harmony XL Pro możemy usuwać zarówno pojedyncze naczynka, jak i żyły siatkowate, naczyniaki i niewielkie żylaki.

Zamykanie laserem dużych naczynek na nogach trwa od kilku do kilkunastu minut. Efekty mogą być widoczne natychmiast, jednak jest to zależne od wielkości i nasilenia zmian naczyniowych. Pojedyncze, niewielkie uszkodzenia są usuwane po jednym zabiegu, natomiast bardziej skomplikowane zmiany, dla uzyskania zadowalających rezultatów, wymagają wykonania serii zabiegów.

Laserowe zamykanie lub usuwanie naczynek – pielęgnacja po zabiegu.

Usuwanie bądź zamykanie naczynek laserem Alma Nd:YAG jest całkowicie bezbolesne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest innowacyjny system chłodzenia skóry podczas zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu można zaobserwować niewielkie zaczerwienienie naskórka, jednak nie jest wymagany okres rekonwalescencji i natychmiast można powrócić do codziennych czynności.

Przez kilka dni po zabiegu należy stosować preparaty łagodzące zalecone przez kosmetologa. Do mycia skóry używać delikatnych kosmetyków bez mydła i alkoholu. Zalecane jest unikanie sauny, basenu, gwałtownych zmian temperatury otoczenia oraz czynności powodujących wzrost ciśnienia krwi. Do miesiąca po zabiegu nie należy opalać się i stosować kremy ochronne z wysokimi filtrami.

Usuwanie, zamykanie naczynek laserem – efekty zabiegu.

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Zabiegi