Gabinet medycyny estetycznej – Beauty Medica Toruń

Czy każdy może sobie pozwolić na poprawę urody? Tak! To główna misja Beauty Medica. Nasz gabinet medycyny estetycznej ma swoją siedzibę w Toruniu. Działamy na rynku już od 7 lat. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności. Mamy duże doświadczenie w pracy na nowoczesnych urządzeniach. Niektóre z nich są dopiero wprowadzane na rynek polski. To innowacyjne aparaty medyczne, które pozwalają skutecznie walczyć z:

 • cellulitem,
 • oporną tkanką tłuszczową (zabiegi odchudzające),
 • nadmiernym owłosieniem (depilacja laserowa z wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń),
 • rozstępami,
 • przebarwieniami skóry,
 • zmarszczkami (profesjonalne zabiegi na twarz).

Co wyróżnia nasz gabinet?

Uczestniczymy w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz kursach branżowych. Pozwala to nam na bieżąco śledzić nowoczesne metody stosowane w medycynie estetycznej. Jako jeden z niewielu gabinetów medycyny estetycznej, specjalizujemy się w naturalnej technice leczenia cellulitu – medycznej endermologii LPG. Daje ona szybkie rezultaty, jest bezinwazyjna i bardzo skuteczna. Polega na mechanicznej stymulacji skóry za pomocą innowacyjnego patentu endermologii LPG Alliance. Dzięki temu czas zabiegu skraca się nawet trzykrotnie, tak samo, jak ilość jego powtórzeń. Urządzenie pozwala na naturalną regenerację i stymulację tkanki.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie medycznym, który ma wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. To przede wszystkim ONDA, najnowsze urządzenie włoskiej firmy Deka, które do swojego działania wykorzystuje mikrofale. Sprzęt ten zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Energia wprowadzana do podskórnej tkanki tłuszczowej:

 • ma działanie wyszczuplające,
 • usuwa cellulit,
 • wygładza skórę,
 • poprawia krążenie krwi.

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Cechuje nas empatia i profesjonalizm. Dlatego pacjenci czują się u nas komfortowo i nie są w żaden sposób skrępowani. Wykonywane w naszej klinice zabiegi medycyny estetycznej są w pełni bezpieczne i gwarantują trwałe efekty. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych markowych preparatów i jednorazowych wyrobów medycznych.

Depilacja laserowa w Beauty Medica Toruń

Wiele osób musi często usuwać owłosienie ze swojego ciała. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z depilacji laserowej w naszym gabinecie w Toruniu. Przeprowadzamy ją, wykorzystując nowoczesny laser Vectus. To innowacyjne, amerykańskie urządzenie ma dużo większą moc w stosunku do modeli starszej generacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, depilacja laserowa pozwala trwale się go pozbyć. Parametry lasera, częstotliwość zabiegów i odstępy między nimi są dobierane indywidualnie do każdej osoby. Wszystko zależy od ilości melaniny w skórze. Vectus ma wbudowany specjalny czytnik, który pozwala ustalić jej poziom w miejscu, w którym wykonywana jest redukcja owłosienia. Dzięki temu osiąga się większą skuteczność i wyklucza ryzyko poparzenia. Beauty Medica jest jednym z nielicznych gabinetów w kraju, który dysponuje takim urządzeniem.

Oferowane zabiegi

Pomagamy osobom, które mają problemy z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi odchudzające przy użyciu sprzętu najnowszej generacji, np. do wykonania kriolipolizy, która polega na wymrożeniu tkanki tłuszczowej. Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę, a po kilku tygodniach efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Możemy odchudzić i ujędrnić Twoje ciało wykorzystując urządzenie HIFUProAge3. W terapii stosuje się fale ultradźwiękowe wysokiej częstotliwości. Wiązka ultradźwięków stymuluje komórki skóry do samoregeneracji i wytwarzania nowego kolagenu. Terapia jest bezinwazyjna – trwale usuwa nadmiar tłuszczu, a do tego ujędrnia i napina skórę.

Proponujemy także zabiegi na twarz. Są one bardzo skuteczne – poprawiają elastyczność, gładkość i sprężystość skóry. To m.in.:

 • lifting i podnoszenie owalu twarzy przy wykorzystaniu HIFU ProAge,
 • redukcja zmarszczek i bruzd,
 • odmładzanie – z użyciem lasera frakcyjnego i laseroterapii,
 • napinanie i zagęszczanie skóry twarzy przy użyciu technologii liftingującej Endermolift. LPG Lifts generując mikrouderzenia, oddziałuje na cerę. Stymuluje w ten sposób komórki do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny.

Jedną z naszych specjalnościjestkosmetologia. Taka medycyna estetyczna to m.in. zamykanie naczynek i leczenia trądziku pospolitego, a także jego ciężkiej odmiany klinicznej – ropowiczej. Dzięki temu, że na wyposażeniu mamy Laser Alma, terapia odbywa się bez wielotygodniowej kuracji antybiotykowej. W całym województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy jedyną placówką, która ma do dyspozycji taki sprzęt. Nasi specjaliści pomagają także w usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego.

Jak do nas trafić

Beauty Medica ma siedzibę w Toruniu przy ulicy Reja 20. Aby do nas dojechać, należy kierować się na osiedle Bydgoskie Przedmieście w okolice ulic Mickiewicza i Słowackiego. Szczegółowa mapka dojazdu jest dostępna w zakładce „kontakt”. Dzięki temu, że gabinet medycyny estetycznej mieści się  blisko drogi krajowej nr 80, dotarcie do nas jest bardzo proste. Niezmotoryzowani mogą skorzystać z tramwaju. Przystanek linii nr 5 i nr 2  znajduje się ok. 5 minut drogi od naszej kliniki. Alternatywą jest miejska komunikacja autobusowa, np. linia 53 lub 36 – od przystanku trzeba tylko kawałek dojść na pieszo.