Usuwanie nadmiernego owłosienia

W Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Medica w Toruniu wykonujemy laserowe usuwanie owłosienia u mężczyzn i kobiet. Wybór sposobu pozbycia się niechcianych włosków zależy przede wszystkim od indywidualnych oczekiwań klienta. Najskuteczniejsze pod tym względem są lasery, które niszczą komórki macierzyste odpowiedzialne za wzrost włosów, nie uszkadzając przy tym skóry. Trzeba jednak pamiętać, że terapia przy wykorzystaniu lasera musi zostać przeprowadzona w odpowiedniej fazie wzrostu włosa. Najwięcej melaniny komórki wytwarzają w anagenie. Im więcej barwnika znajduje się w mieszkach, tym większa szansa na uszkodzenie wszystkich komórek macierzystych. Usuwanie nadmiernego owłosienia z okolicy zarostu, bikini czy pach w ten sposób jest bezinwazyjne, trwałe oraz praktycznie bezbolesne. Oszczędza bólu oraz nieprzyjemnych zabiegów pielęgnacyjnych, pozwalając skutecznie rozwiązać problem niechcianych włosków.

Beauty Medica logo kwiat

OWŁOSIENIE NIETYPOWE

Jeżeli włosy rosną kobietom w miejscach dla nich nietypowych takich jak twarz, na linii brzucha, pośladkach, plecach czy klatce piersiowej to może wskazywać na zaburzenia w gospodarce hormonalnej….

Beauty Medica logo kwiat

WRASTANIE WŁOSÓW W SKÓRĘ

Golenie wzmacnia owłosienie w wyniku czego odrasta ono coraz szybciej i intensywniej, kremy do depilacji wysuszają skórę, zaś wrastanie włosów w skórę może być spowodowane depilacją woskiem…

Beauty Medica logo kwiat

NADMIERNE OWŁOSIENIE

Za nadmierne owłosienie mogą odpowiadać cechy dziedziczne, może także pojawić się w okresie dojrzewania, ciąży i menopauzy…

Beauty Medica logo kwiat

HIRSUTYZM

Hirsutyzm – problem z nadmiernym i nieprawidłowym owłosieniem twarzy oraz ciała u kobiet…

Beauty Medica logo kwiat

NIECHCIANE OWŁOSIENIE

Niechciane, nadmierne oraz nietypowe owłosienie dla wielu osób może być przyczyną kompleksów i złego samopoczucia…

Beauty Medica logo kwiat

DEPILACJA BIKINI

Już po kilku wizytach w naszej klinice można cieszyć się idealnie gładką skórą.

Usuwanie nadmiernego owłosienia laserem – jakie są tego rozwiązania?

W Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Medica niepożądane włoski eliminujemy najnowocześniejszym w Toruniu laserem medycznym Vectus stworzonym przez renomowaną amerykańską markę Palomar. To rewolucyjne urządzenie pozwala na laserowe usuwanie owłosienia u mężczyzn i kobiet praktycznie z każdej części ciała. Dzięki opatentowanym technologiom oraz wyposażeniu w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze zabieg eliminuje ryzyko poparzenia i jest niezwykle skuteczny, nie niosąc ze sobą ryzyka wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Dzięki niemu raz na zawsze zapomnisz o nieustannym goleniu się i podrażnionej skórze.

Laser Vectus gwarantuje:

  • skuteczność,
  • komfort i bezpieczeństwo,
  • krótki czas terapii.

Zabieg laserowego usuwania owłosienia polega na termicznym podgrzaniu włosów, mieszków włosowych oraz obszarów unerwionych w celu zniszczenia komórek macierzystych. Urządzenie, którym dysponujemy w Beauty Medica, pozwala na dostosowanie parametrów do rodzaju skóry i owłosienia pacjenta. Liczba i częstotliwość sesji zależy od kilku czynników, w tym między innymi od ilości melaniny w organizmie, wieku oraz płci.

Główną korzyścią, jaką daje usuwanie nadmiernego owłosienia u mężczyzn i kobiet, jest uzyskanie gładkiej skóry na zawsze. Zastosowanie innowacyjnego lasera Vectus pozwala na przeżycie zabiegu bez bólu oraz w komfortowych warunkach. W Beauty Medica proponujemy laserowe usuwanie zarostu, bikini, pach, a także nóg. Spektakularne efekty są widoczne zazwyczaj po ok. 5-6 seriach.