Niechciane owłosienie

Problem niechcianego lub nadmiernego owłosienia dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Już od starożytności gładkie i zadbane ciało było kanonem piękna. Niechciane, nadmierne oraz nietypowe owłosienie dla wielu osób może być przyczyną kompleksów i złego samopoczucia. Może silnie wpływać na niską samoocenę i stawać się przyczyną zaburzeń i trudności w życiu społecznym. Nieprawidłowe owłosienie może być lekkim defektem kosmetycznym lecz może wskazywać także na zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. 

Dzięki współczesnej medycynie estetycznej i dzięki rozwojowi laseroterapii problem niechcianych włosów może znikając raz na zawsze. W Beauty Medica stosujemy laser Vectus, który jest obecnie najlepszym rozwiązaniem do depilacji laserowej w Toruniu. Vectus to najbezpieczniejszy, najszybszy i najskuteczniejszy laser do trwałego usuwania owłosienia. Włosy po depilacji laserem Vectus nie odrastają już w tym samym miejscu gdyż niszy ona jedyną żywa część włosa – mieszek włosowy wraz z macierzą. 

Bezpieczeństwo Vectusa wynika z tego, ze jako jedyny laser do depilacji posiada czytnik melaniny Skintel dobierający precyzyjnie siłę lasera do typu karnacji i stopnia opalenizny. Wyeliminowane zostało w ten sposób zagrożenie poparzeń skóry. Starsze generacje laserów np. z serii LightSheer takiego czytnika nie posiadają nie zapewniając takiego poziomu bezpieczeństwa szczególnie przy ciemniejszych karnacjach. Na bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu wpływa również doskonałe chłodzenie końcówki zabiegowej. 

Szybkość lasera Vectus wynika z faktu posiadania przez niego największej soczewki zabiegowej kilkukrotnie skracającej czas zabiegu. Skuteczność depilacji laserowej Vectus wynika z zastosowania najnowszej generacji diód w głowicy. Rozkład energii jest równomierny. Skuteczność wzmacnia również skomplikowany system luster, kierujących ponownie na skore ta cześć wiązki laserowej, która odbiła się od niej.

Proponowane zabiegi