Depilacja Vectus™ - bezbolesna depilacja XXI wieku.

Gabinet Beauty Medica należy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego Vectus™.

Vectus™ gwarantuje:

 • skuteczne zabiegi - od 40 do 60% usuniętych włosów po pierwszym zabiegu, w zależności od partii ciała
 • krótki czas zabiegów
 • bezpieczeństwo i komfort
 • 100% satysfakcji klienta
 • Vectus™ to produkt amerykańskiej firmy Palomar, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania owłosienia, do dziś chronioną patentem. Vectus™ jest owocem trwających kilkanaście lat doświadczeń i badań nad udoskonaleniem systemu lasera diodowego stosowanego w urzadzeniach Light Sheer i Light Sheer Duet. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności, bezpieczeństwie i komforcie pacjenta.

  Laser Palomar Vectus™ - dlaczego jest najlepszy?

  Firma Palomar Medical Technologies 15 lat temu otrzymała pierwszy na świecie certyfikat FDA dla usuwania owłosienia przy wykorzystaniu światła. Technologia ta została opatentowana, a firmy aktualnie wykorzystujące ją w swoich urządzeniach (Light Sheer i Light Sheer Duet), musiały zakupić licencję.

  Po kilkanastu latach doświadczeń i badań nad udoskonaleniem pierwszego lasera diodowego, firma Palomar stworzyła laser Vectus™ stosujący wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o jego wyjątkowej skuteczności i bezpieczeństwie oraz o komforcie pacjenta.

  Urządzenie Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry zabiegu. Korzyści wynikających z tego jest kilka:

  • dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta. Zabieg jest bardziej efektywny.
  • Indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia.
  Na skuteczność zabiegu wpływa również opatentowana technologia Photon RecyclingSM , która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca , co powoduje, że impuls światła wykorzystywany jest w stu procentach radykalnie zwiększając efektywność procedury.

  Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera (dla przykładu redukcję owłosienia na plecach można wykonać w zaledwie 3 minuty!!!), ale również zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact CoolingSM. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła.

  Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

  Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

  Komputerowa diagnoza

  Vectus™, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel™. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest bezpieczny.

  Nowoczesne rozwiązania

  W laserze Vectus™ zastosowano opatentowaną technologię Photon RecyclingSM, która pozwala efektywniej wykorzystać emitowaną energię. Wpływa to znacznie na podniesienie skuteczności zabiegu. Użyte w głowicy rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, dzięki któremu skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła lasera powoduje, że zabieg jest bezbolesny.

  Skuteczność Lasera Palomar Vectus™

  Wyższa skuteczność lasera diodowego Vectus™ w stosunku do wiodącej technologii rynkowej potwierdzona jest badaniami klinicznymi.

  Szybkość zabiegów

  Vectus™, stosując wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut.

  Efekty zabiegów Laserem Palomar Vectus™