Platforma  Alma PrimeX

Platforma  PrimeX marki Alma przeznaczona jest to nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Wyposażona w 3 głowice zabiegowe ( UltraWave, UniBody, Xcentuate ) osiąga niespotykane dotąd rezultaty w redukcji obwodu i napinaniu skóry brzucha, ud, pośladków czy talii. Doskonałe rezultaty zabiegów wynikają z połączenia w głowicach zabiegowych dwóch technologi: ultradżwieków i fali radiowej.

Alma Primex głowica UltraWave

UltraWave – innowacyjna głowica wykorzystująca opatentowaną przez Alma technologię selektywnej emisji ultradżwieków. Głowica dzięki swojej unikatowej konstrukcji emituje dwa rodzaje tych fal: podłużne i poprzeczne co w połączeniu z dużą powierzchnią czynną głowicy oraz funkcja podciśnienia przynosi maksymalne efekty zabiegu i zabezbiecza skórę przed przegrzaniem.

Alma Primex głowica Unibody

UniBody – połaczenie wysokoenergetycznej technologii fali radiowej o unikalnej częstotliwości 40,68 MHz z głowicą masującą umożliwia głebokie i jednorodne ogrzanie tkanki dla zapewnienia najlepszych efektów.

Alma Primex głowica Xcentuate

Xcentuate – to głowica do stosowania na duzych obszarach zabiegowych. Za pomocą dwóch niezależnych aplikatorów z regulacją temperatury i chłodzenia, dostarcza energię fali radiowej

Wskazania zabiegowe Alma PrimeX

  • modelowanie ciała,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • ujędrnianie skory

Efekty zabiegowe

Zabiegi