Endermologia LPG Alliance

Allicance - 3x szybsze efekty

Firma LPG od 30 lat jest liderem w badaniach nad leczeniem tkanki. W ich efekcie w 2017 roku powstało nowe urządzenie: Cellu M6 Alliance Medical, które naturalnie stymuluje i regeneruje tkanki. Najnowsza, opatentowana metoda mechanicznej stymulacji skóry jest naturalna, bezinwazyjna i skuteczna. Poprzez reaktywację metabolizmu komórek, w unikalny sposób odmładza skórę. Ponadto uwalnia tłuszcz i ujędrnia skórę – wszystko z zachowaniem homeostazy organizmu.

Nowość 2017 – Cellu M6 Alliance Medical – nowy wymiar endermologii

Endermologie Alliance Medical

Rewolucyjna technologia zastosowana w urządzeniu Medyczny Alliance łączy najbardziej poszukiwane efekty zabiegowe: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę – wszystko w minimalnej ilości powtórzeń zabiegu i w skróconym czasie zabiegu

Nowy patent 2017 – innowacyjna głowica zabiegowa

Wraz z urządzeniem Alliance zostały zaprojektowane zupełnie nowe głowice zabiegowe. Patent 2017 poprzez zastąpienie jednej z dwóch automatycznych rolek zmotoryzowaną klapką, pozwolił na znaczne skrócenie czasu zabiegu, poprawienie skuteczności i podwyższenie komfortu. Nowe głowice zabiegowe umożliwiają wielowymiarową penetrację tkanki, jednocześnie wyszczuplają, ujędrniają i redukują tkankę tłuszczową rozbijając trudny do usunięcia cellulit.

Integral - Alliance - głowice zabiegowe

Unikalny sensor identyfikacji skóry

Nowy patent Alliance został wyposażony w zaawansowany technologicznie Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI). ASI jest odpowiedzialny za precyzyjne, bezpieczne dostosowanie parametrów zabiegu do indywidualnych właściwości skóry pacjenta. System bierze pod uwagę między innymi jakość i delikatność tkanki, stopień włóknistości, zakres elastyczności i wiele innych parametrów.

Zaawansowany moduł do zabiegów na twarz

Alliance - Endermologia

Urządzenie jest wyposażone w doskonały moduł Ergolift, zoptymalizowany w kierunku zabiegów twarzy i szyi. Ergolift stymuluje komórki skóry i aktywuje wzrost produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przyczyniając się do wzmocnienia działania terapeutycznego.

Medyczne Alliance jest szczególnie zalecany do następujących zabiegów:

  • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
  • poprawa jędrności skóry w dowolnym rejonie ciała
  • redukcja cellulitu
  • odmładzanie
  • terapia obrzęków, blizn i zastojów
  • bóle stawów i mięśni

Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do endermologii Alliance, zostało wykonane w dwóch wersjach, charakteryzujących się identycznymi możliwościami terapeutycznymi i tak samo doskonałymi parametrami technicznymi. Zdecydowana większość gabinetów ze względu na mobilność urządzenia, decyduje się na wersję Cellu M6 Alliance. Jest to wersja bardzo praktyczna z punktu widzenia personelu i komfortu klienta. Druga, równorzędna wersja, w której urządzenie jest zintegrowane z leżanką, to Cellu M6 AllianceLab.

Efekty zabiegów

Alliance - efekty zabiegów 1
Alliance - efekty zabiegów 4
Alliance - efekty zabiegów 7
Alliance - efekty zabiegów 10
Alliance - efekty zabiegów 2
Alliance - efekty zabiegów 5
Alliance - efekty zabiegów 8
Alliance - efekty zabiegów 11
Alliance - efekty zabiegów 3
Alliance - efekty zabiegów 6
Alliance - efekty zabiegów 9
Alliance - efekty zabiegów 12

Zabiegi