Usuwanie cellulitu Venus Legacy

Nie ma znaczenia kształt ciała, odcień skóry, dieta czy trening. Z upływem czasu skóra traci elastyczność, a proces produkcji kolagenu zostaje zaburzony. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, cellulit i coraz trudniej pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Czy marzysz o niedrogim, komfortowym zabiegu, który zapewni doskonałe efekty bez okresu rekonwalescencji? Usuwanie cellulitu oferowane przez Beauty Medica Toruń jest właśnie dla Ciebie.

Venus Legacy - zabieg na brzuch
Venus Legacy - zabieg na twarz
Venus Legacy - przebieg zabiegu

Usuwanie cellulitu – Technologia Venus 4D™

Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Zastosowanie wspomnianych technologii pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy™ bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów charakteryzujących się doskonałymi rezultatami.

Redukcja tkanki tłuszczowej dzięki Technologii LiftFX™ i SculptFX™

Jest to technologia umożliwiająca podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity i gwarantujący doskonały rezultat oraz skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Efektem zabiegu jest kurczenie włókien kolagenowych oraz stymulacja nowych, a także tworzenie fibroblastów, naczyń krwionośnych i lipolizę.

Ilość potrzebnych zabiegów będzie się różnić u poszczególnych pacjentów, gdyż jest to zależne od indywidualnych predyspozycji. Należy skonsultować tę kwestię z lekarzem, aby dobrać odpowiednią ilość zabiegów.

Czy zabieg usuwania cellulitu jest bezpieczny?

Tak. Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne. Lekarz przeprowadza wywiad medyczny, określa cel terapii, a następnie ustala, które z zabiegów są dla Ciebie odpowiednie.

Czy potrzebny jest okres rekonwalescencji?

Nie. Standardowo zabieg redukcji tkanki tłuszczowej zajmuje niecałe 30 minut i nie powoduje skutków ubocznych. Zabieg można wykonać w przerwie na lunch i po wszystkim wrócić do pracy.

Zabiegi