Drobne, płytkie i głębokie zmarszczki

Wiemy, że skóra starzeje się wraz z wiekiem. Od 20-25 roku życia nasza skóra traci zasoby naturalnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.To jak i kiedy powstają zmarszczki zależy od uwarunkowań genetycznych, rodzaju naszej cery i od trybu naszego życia (m.in. odpowiednia długość snu).

Na starzenie się skóry wpływ mają również czynniki atmosferyczne, intensywność ekspozycji na promienie UV. Część zmarszczek spowodowana jest także naszą mimiką – zmarszczki mimiczne. Zmarszczki zlokalizowane wokół oczu tzw. „kurze łapki”, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na czole powodują, że twarz wygląda na zmęczoną i smutną. Nasz wygląd jest niekorzystny, a za tym idzie złe samopoczucie.

W przeciwdziałaniu zmarszczkom bardzo ważna jest codzienna, prawidłowa pielęgnacja cery. Jeżeli jednak szukamy spektakularnych efektów w odmłodzeniu wyglądu twarzy warto zdecydować się na rozwiązania płynące z zabiegów medycyny estetycznej w Beauty Medica. Przy zastosowaniu najnowocześniejszych laserów czy też mezoterapii igłowej i mezoterapii mikroigłowej, skóra powróci do zdrowego, pięknego wyglądu.

Proponowane zabiegi