Plamy dowolnej partii ciała

W Beauty Medica usuwamy plamy, przebarwienia oraz zmiany pigmentacyjne na dowolnej partii ciała. Usuwamy plamy starcze na dłoniach, dekolcie, ramionach oraz twarzy. Usuwamy również plamy spowodowane nadmierna ekspozycja na promienie UV. Usuwamy plamy powstałe w wyniku zaburzeń hormonalnych, zmian wywołanych przez choroby czy tez zmian wynikających z przyjmowania określonych leków (w tym środków antykoncepcyjnych i sterydów).

Często występowanie plam jest spowodowane przez kilka wymienionych czynników równocześnie. W zabiegach tych wykorzystujemy najnowocześniejszą i najskuteczniejszą Platformę laserowa Alma Dye-VL.

Dye-VL emitując światło na komórki zawierające barwnik, niszczy je w wyniku czego likwiduje przebarwienia. Zmiany pigmentacyjne bezpośrednio po zabiegu ciemnieją, by następnie ulec stopniowemu złuszczeniu. Oczekiwane rezultaty likwidacji przebarwień uzyskuje się po serii 3-6 powtórzeń w odstępach minimum 3 tygodni. Ponieważ głowica zabiegowa jest chłodzona wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń oraz podniesiony został komfort zabiegu. Skuteczność zabiegów Dye-VL została udowodniona klinicznie. Beauty Medica jako jedyna w Toruniu posiada tak nowoczesny laser do tego rodzaju terapii.

Proponowane zabiegi