Depilacja laserowa okolic pach i bikini! Przygotuj się na sezon letni!

depilacja pachwin

Czy warto korzystać z epilacji laserem, czy lepiej depilować się za pomocą tradycyjnych metod takich jak wosk, krem do depilacja czy maszynka jednorazowa? Dla wszystkich pań bikini klasyczne, głębokie lub brazylijskie stanowi najtrudniejszą we właściwej pielęgnacji część ciała. Żadna maszynka do golenia, plastry, ani depilator mechaniczny nie usunie owłosienia tak dokładnie, a przede wszystkim tak … Czytaj dalejDepilacja laserowa okolic pach i bikini! Przygotuj się na sezon letni!

Cera naczynkowa i rumień

Pozbądź się pajączków i poszerzonych naczyń najskuteczniejszym laserem. Poznaj najdoskonalsze terapie laserowe na cerę naczynkową i zmiany naczyniowe. W obecnych czasach medycyna estetyczna i nowoczesne kliniki dysponują urządzeniami, które radzą sobie skutecznie z usuwaniem pajączków, zamykaniem naczynek krwionośnych, rumieniem oraz trądzikiem różowatym. Problem najczęściej dotyczy twarzy oraz dolnych kończyn. W Beauty Medica posiadamy szereg technologii … Czytaj dalejCera naczynkowa i rumień

Jaka jest historia Endermologii?

Historia Endermologia

Endermologia LPG od lat jest wiodącą technologią w walce z cellulitem. Ale czy wiedzą państwo jaka jest historia Endermologii? Endermologia jest metodą mechanicznego masażu próżniowego, którego celem jest właśnie skuteczna walka z cellulitem i nadmiernie zgromadzonym tłuszczem. Wymyślił ją Louis Paul Guitay, który po wypadku motocyklowym przechodził trwającą wiele miesięcy, intensywną rehabilitację przy pomocy masaży … Czytaj dalejJaka jest historia Endermologii?

Onda zastępuje nam efekty trzech różnych technologii!

Wszystko zawdzięczamy innowacyjnym rozwiązaniom światowego lidera – włoskiej marki DEKA, który stworzył technologię wykorzystującą prądy elektromagnetyczne o wysokich częstotliwościach 2,45 GHz. To co jednak wyróżnia Ondę to to, że posiada ona dwie głowice, o różnej głębokości działania, dzięki czemu przy synergicznym wykorzystaniu obu głowic, możliwe jest precyzyjne oddziaływanie na niemal całą podskórną warstwę tłuszczową. GŁOWICA … Czytaj dalejOnda zastępuje nam efekty trzech różnych technologii!