Icoone

Czym jest ICOONE®

ICOONE to nowa metoda leczenia skóry wykorzystująca zasady masażu próżniowego. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy czterech zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Jest to urządzenie medyczne, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Innowacją jest zastosowanie głowic ROBOTWINS, którymi jednocześnie i symetrycznie opracowujemy partie ciała objęte problemem.

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Programy kosmetyczne ICOONE

Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Wyróżniamy wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.

Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, redukują obrzęki powstające pod oczami, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Programy medyczne ICOONE

Przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Oferujemy programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny pooparzeniowe i pooperacyjne, zarówno świeże, jak i wieloletnie.. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit.

Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.
Przed rozpoczęciem serii zabiegowej ICOONE, gabinet Beauty Medica oferuje profesjonalną konsultację umożliwiającą dobór indywidualnej terapii, uwzględniającej problemy danego pacjenta. Fachowa ocena i odpowiedni przebieg leczenia dają świetne rezultaty i poprawiają komfort życia Naszych Klientów.

ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami,
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga,
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem,
 • mających problem z luźną skórą,
 • walczących z nadwagą i cellulitem,
 • po liposukcji,
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych,
 • mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała,
 • cierpiących na zaparcia,
 • przed i po zabiegach chirurgicznych,
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport,
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Zabiegi