DEPILACJA LASEROWA ZABIEGIEM BEZBOLESNYM?

W przypadku każdego zabiegu zarówno medycznego jak i pielęgnacyjnego, również i przy depilacji laserowej obawiamy się bólu. Szczególnie, jeśli proces usuwania owłosienia będzie odbywać się w bardziej wrażliwych miejscach, chociażby depilacja bikini czy też górnej wargi.

Ale czy każdy laser boli? Zdecydowanie najnowsze technologie laserowe gwarantują nie tylko efekt trwałego usunięcia i redukcji niechcianego owłosienia, ale też dają niezwykły komfort zabiegu. Laser Vectus dzięki Advanced Cooling chłodzi skórę przed, w trakcie oraz po emisji impulsu laserowego. Stąd odczuwalność jest znikoma i nawet bikini brazylijskie w Beauty Medica nie boli. Ponadto nasza klinika jako jedyna w Toruniu posiada zaawansowany medyczny system do terapii laserowych niemieckiej firmy Zimmer znieczulający skórę, dlatego jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wrażliwych i wymagających klientów.

Epilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niechcianych i wrastających włosów. Stąd też coraz więcej kobiet i mężczyzn zastanawia się nad poddaniem się zabiegowi depilacji.

Odczuwanie ewentualnego bólu przy depilacji laserowej jest oczywiście kwestią osobniczą. Odczucia są inne u osób z mocnymi, grubymi, ciemnymi włosami i inne u osób, które usuwają laserem jasne owłosienie. Ważne, aby pamiętać, że skóra przed wykonaniem zabiegu depilacji nie może być świeżo opalona (około 3-4 tygodnie). W nowoczesnych laserach tj. Vectus zainstalowany jest inteligentny system chłodzenia skóry, który zdecydowanie podnosi komfort osoby poddającej się zabiegowi oraz niezwykły inteligentny czytnik skóry.

Należy mieć świadomość, że depilacja laserowa to jedyna metoda pozbycia się włosów na zawsze. Jeśli wcześniej korzystałaś z depilatora elektrycznego czy wosku, to depilacja laserem nie jest dla nikogo wyzwaniem nie do przejścia. Ponadto zabiegi laserem Vectus oprócz komfortu i bezpieczeństwa trwają tylko chwilę – w przeciwieństwie do starszego typu laserów. Vectus posiada największą końcówkę zabiegową usuwającą duże obszary ciała w kilka minut oraz owłosienie głębiej umiejscowione. Przykładowy czas zabiegów: depilacja pach plus bikini to 8-10 minut, całych nóg zaledwie 20-30 minut, męskich pleców 15 minut.