Palomar Vectus – najskuteczniejsza depilacja laserowa

W Beauty Medica zabiegi depilacji laserowej wykonujemy najnowocześniejszym, medycznym laserem diodowym Palomar Vectus. Gwarantuje on szybkie, komfortowe, a także trwałe usunięcie niechcianych włosków. Laser ten dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia najskuteczniejszą depilację laserową.

  • Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik melaniny zawartej w skórze, dzięki temu moc lasera dobierana jest do indywidualnego typu skóry pacjenta. Czytnik Skintel pozwala wyeliminować ryzyko poparzeń i umożliwia dobranie odpowiedniej, zapewniającej skuteczność zabiegu, mocy lasera.
  • Głowica urządzenia jest wyposażona w specjalny system luster, który odbitą od skóry wiązkę lasera ponownie nakierowuje na obszar zabiegowy. Takie wykorzystanie energii znacząco wpływa na wzrost skuteczności depilacji laserowej To jednak nie wszystko.
  • Depilacja laserem Palomar Vectus jest niezwykle dokładna. Energia rozkładana jest równomiernie na soczewce zabiegowej, a to sprawia, że na każdy centymetr kwadratowy skóry oddziałuje taka sama moc lasera.
  • W laserze tym zwiększono moc wyjściową do 3000 W, a to przekłada się na efektywność zabiegu.

Zapraszamy do Beauty Medica na najskuteczniejszą depilację laserową!