Pozbądź się niechcianych włosków

Trwała depilacja laserowa w Beauty Medica

O gładkim ciele marzy wiele kobiet. Używanie maszynek jednorazowych wiąże się z koniecznością częstego golenia, gdyż włoski odrastają bardzo szybko. Używanie wosku daje kilkutygodniową przerwę od depilacji, ale jest to bolesna metoda. Do tego dochodzą problemy z podrażnioną skórą i wrastającymi włoskami.

Depilacja laserowa gwarantuje trwałe, bezbolesne i skuteczne pozbycie się niechcianych włosków. Zapraszamy do Beauty Medica.

Depilacja laserem Palomar Vetus to bardzo bezpieczny zabieg. Dzięki czytnikowi poziomu melaniny zawartej w skórze wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Jednocześnie w czasie zabiegu wykorzystywana jest najwyższa, ale bezpieczna dla skóry moc lasera. Depilacja laserowa w Beauty Medica jest zabiegiem komfortowym dla pacjenta. Skóra w czasie zabiegu jest chłodzona: przed, w trakcie i po emisji wiązki lasera. Depilacja przebiega bardzo szybko i sprawnie, gdyż Palomar Vectus wyposażony jest w dwie końcówki zabiegowe. Mniejsza dostosowana jest do niewielkich partii ciała, większa, o powierzchni 8,7 cm2 sprawia, że depilacja pleców czy nóg to zaledwie kilka minut.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi depilacji laserowej!

Dodaj komentarz