Zadbaj o gładkie ciało!

Jesień to doskonały czas, by zadbać o swój wygląd. To bardzo dobry okres na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej.

W Beauty Medica korzystamy z najnowocześniejszego, diodowego lasera medycznego Palomar Vectus. Zapewnia on bezpieczeństwo, niezwykłą skuteczność i szybkość przeprowadzania zabiegu depilacji laserowej.

Laser ten w 100% eliminuje możliwość poparzenia skóry pacjenta. Skintel – specjalny czytnik zawartości melaniny w skórze umożliwia dobranie spersonalizowanych parametrów wiązki lasera: skutecznych i bezpiecznych dla skóry. Dodatkowo, zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu skóra jest chłodzona, a to znacząco wpływa na komfort.

Palomar Vectus gwarantuje skuteczność zabiegu. Energia rozkładana jest równomiernie na całej powierzchni soczewki zabiegowej. Dzięki temu depilacja jest bardzo dokładna i szybka. To nie wszystko. W głowicy lasera Palomar Vectus zastosowano system luster, który odbitą od powierzchni skóry wiązkę ponownie nakierowuje na obszar zabiegowy. Energia lasera jest maksymalnie wykorzystana.

Depilacja laserowa w Beauty Medica to bardzo szybki zabieg. Palomar Vectus wyposażony jest w dwie końcówki zabiegowe. Duża soczewka, mająca aż 8,7 cm2 doskonale sprawdza się przy trwałym usuwaniu włosków z dużych partii ciała.