HIFU „LIFTING BEZ SKALPELA”

W Beauty Medica pracujemy najnowszą generacją technologii HIFU (HighIntensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

To niezwykle precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwalająca dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując termiczne punkty koagulacyjne, które rozpoczynają proces kolagenogenezy, regeneracji włókien kolagenowych i obkurczenia zwiotczałej skóry i tkanek. I chociaż proces ten narasta w czasie dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia, to znaczne ujędrnienie jest już widoczne bezpośrednio po zabiegu. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia i pojędrnienia.

HIFU doskonale sprawdza się w podnoszeniu owali twarzy, poprawie napięcia zwiotczałych ramion, regeneracji brzuszków pociążowych, wewnętrznych partii ud. Zabiegi HIFU można wykonywać o każdej porze roku – bez względu na temperaturę i nasłonecznienie.

Zapraszamy do Beauty Medica na lifting skóry najnowszym HIFU w Toruniu.