Karboksyterapia – sposób na piękną skórę

Cellulit, rozstępy, wiotka skóra, zmarszczki, cienie pod oczami i wypadające włosy – z tymi problemami kosmetycznymi i dermatologicznymi borykamy się najczęściej. Bardzo często to, jak wygląda nasza skóra i jak czujemy się we własnym ciele, wpływa na nasze samopoczucie i nastrój.

Karboksyterapia – czyli iniekcje medycznym dwutlenkiem węgla pozwolą na wyeliminowanie tych problemów. Dzięki terapii dwutlenkiem węgla możliwe jest zredukowanie cellulitu w 89%, natomiast przy redukcji blizn i rozstępów skuteczność zabiegu wynosi aż 97%. Karboksyterapia pozwala także na skuteczną redukcję cieni pod oczami, skuteczność ocenia się aż na 90%!

Iniekcje CO₂ pozytywnie wpływają na stan skóry. Dzięki karboksyterapii w skórze powstają nowe naczynka krwionośne. Uaktywniają się także procesy lipolizy – w wyniku której dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Dodatkowo karboksyterapia wpływa na wzrost produkcji kolagenu i elastyny. Skóra po zabiegu jest lepiej dotelniona i zregenerowana. Jest także jędrniejsza, a zmarszczki znikają.

Szukasz informacji o karboksyterapii? Sprawdź nasze wpisy