Laser ClearLift Alma Harmony XL Pro w Beauty Medica

Efekt odmłodzenia, zagęszczenia i regeneracji skóry bez okresu rekonwalescencji. ClearLift Alma Lasers najlepszym zabiegiem odmładzającym „Best Anti-Aging of the World”. Zapraszamy do Beauty Medica.

ClearLift to wysokiej mocy laser Nd:Yag 1064 nm, którego wiązka w sposób frakcyjny wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny stymulując komórki mechanicznie, a nie termicznie – jak większość innych laserów. To doskonały stymulator kolagenu dla skór dojrzałych (efekt liftingu, wygładzenia i napięcia skóry), ale również jako terapia anti-aging przeciwstarzeniowa (zapobiegająca starzeniu się skóry w przyszłości). Właściwości fizyczne doskonałego lasera ClearLift pozwalają na precyzyjną, głęboką penetrację tkanki nie uszkadzając przy tym naskórka, dzięki czemu pacjenci wracają do codziennych czynności bez wyłączenia i okresu rekonwalescencji.

Clearlift to także kompleksowe rozwiązanie na zmiany pigmentacyjne typu melasma oraz zmiany przebarwieniowe powierzchniowe. Efekty zabiegu ClearLift Alma to zagęszczenie i napięcie skóry, poprawa owalu twarzy oraz redukcja zmarszczek i bruzd. Świetnie odmładza nie tylko twarz, ale szyję, dekolt i dłonie. Jest nieinwazyjny a efekty zabiegów są spektakularne. ClearLift najlepszą terapią laserową na świecie 2019/2020.

Zapraszamy na ClearLift do Beauty Medica.