NEAUVIA – NAJNOWSZA GENERACJA MEZOTERAPII

Na czym polega wyjątkowy zabieg mezoterapii HYDRO DELUXE?

Nuauvia Hydro Deluxe to pierwsza na rynku polskim tak idealnie skomponowana i doskonała luksusowa terapia biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Tylko Neauvia pozwala na pozyskanie pięknej skóry aż w trzech wymiarach: zastosowanie kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za nawilżenie skóry, hydroksyapatytu wapnia poprawiającego ujędrnienie skóry i zbudowanie nowego swoistego stelażu oraz aminokwasów glicyny i L-proliny dla głebokiej odbudowy i regeneracji. Tylko mezoterapia Hydro Deluxe zapewnia tak doskonałe ujędrnienie o przedłużonym działaniu. Terapia tak doskonała, że otrzymała Perłę Dermatologii Estetycznej dwa lata z rzędu.

Preparat posiada w składzie nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg/ml dający najlepsze efekty nawilżenia skóry. Hydroksyapatyt wapnia to niezwykły stymulant produkcji kolagenu oraz elastyny przywracający blask oraz jędrność i sprężystość skóry.

Hydro Deluxe zawiera dwa aminokwasy, glicynę i L-prolinę, podtrzymujące i utrwalające siatkę kolagenu pomagającą w zachowaniu pięknego owalu twarzy. Zabieg możliwy do wykonywania przez cały rok niezależnie od pogody i nasłonecznienia.

Ile trwa i jak przebiega zabieg Neauvia Hydro Deluxe?

Podanie preparatu trwa około 20-30 minut w zależności od miejsc zastosowania. Wcześniej nakłada się maść znieczulającą, tak aby zabieg był komfortowy i bezbolesny. Aby osiągnąć optymalne efekty mezoterapii, zalecamy serię 2-3 zabiegów. Zabieg mezoterapii Hydro Deluxe można łączyć z laserem frakcyjnym ClearLift.

Zapraszamy do Beauty Medica na najnowszą i najskuteczniejszą terapię Neauvia Hydro Deluxe.