Nowość – zabiegi HIFU ProAge 3D

Bezoperacyjny lifting skóry twarzy i ciała, a także skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej to efekty zabiegów HIFU. Jest to nowatorska technologia wykorzystująca zogniskowane fale o wysokiej częstotliwości. Tego typu technologia wykorzystywana jest od lat w medycynie, między innymi w popularnym i bezpiecznym badaniu diagnostycznym, jakim jest USG. Fale bardzo precyzyjnie działają na poddaną zabiegowi partię skóry. Dostarczają one wysokoskoncentrowaną energię do tkanek znajdujących się na wszystkich poziomach skóry, sięgają nawet do warstwy powięzi SMAS. Zogniskowane fale wprawiają komórki w drgania, sprawiając, że wytwarza się energia cieplna. Poddana zabiegowi tkanka stymulowana jest to samoregeneracji. W skórze wytwarza się nowy kolagen, a istniejące włókna regenerują się.

Zabieg HIFU to  i praktycznie bezbolesny zabieg. Urządzenie wyposażone jest w aż 11 linii zabiegowych, a to gwarantuje skuteczność i dokładność.

Lifting HIFU PROAGE 3 D to natychmiastowy efekt, który narasta do 3 miesięcy. Dla pełnego rezultatu zaleca się przeprowadzane od 1 do 2 zabiegów. Jeżeli zabieg ma skutkować redukcją tkanki tłuszczowej, konieczne jest przeprowadzenie 2-3 zabiegów. Efekty wyszczuplania widać po dwóch, trzech miesiącach po wydaleniu uwolnionego tłuszczu w procesie metabolicznym.

Zapraszamy do Beauty Medica!

Dodaj komentarz