Poprawa gęstości i napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu

Wraz z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna i jędrna. Zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny, a to właśnie te dwa białka odpowiadają za napięcie skóry. W efekcie powstają dodające lat zmarszczki i bruzdy.

W Beauty Medica oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie zabiegi laserowe znacząco poprawiające napięcie i odmładzające skórę!

Nieablacyjny, frakcyjny laser Harmony XL Pro ClerLift pozwala na remodeling i lifting skóry. Jest to bezbolesny zabieg, który można wykonywać niezależnie od pory roku. Przebudowę i odmłodzenie skóry zapewnia ablacyjny, frakcyjny laser Harmony XL Pro iPixel. Pierwszy efekt widać już po kilku dniach od zabiegu, natomiast ostateczny – po miesiącu. Zaleca się przeprowadzenie od 2 do 4 zabiegów w odstępach 4-5 tygodni. W Beauty Medica nieinwazyjny termolifting wykonujemy przy pomocy platformy laserowej Alma NIR. Zabieg ten skutkuje poprawą zagęszczenia i sprężystości skóry, również po schudnięciu.

Pierwsze zmarszczki pojawiają się najczęściej w okolicach oczu, gdyż skóra w tym miejscu jest wyjątkowo delikatna. Plasma IQ pozwala na bezoperacyjny lifting powiek, likwidację kurzych łapek. Mikrowiązka plazmy wykorzystywana jest też do redukcji zmarszczek w okolicach ust i uszu. Na powstawanie nowych włókien elastynowych i kolagenowych w skórze mają wpływ także zabiegi Venus Legacy.

Dodaj komentarz