Venus Viva – ekskluzywny zabieg odnowy skóry

To niezwykłe połączenie dwóch unikalnych technologii, NanoFractional RF i SmartScan do przebudowy, odmładzania i zagęszczenia skóry. Venus Viva wykorzystuje technologię frakcyjną oraz dodatkowo falę radiową, które w połączeniu tworzą w skórze mikrokanaliki oraz nagrzewają jej głębokie warstwy. Dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu spłyceniu ulegają zmarszczki, a wiotka poszarzała skóra staje się zdecydowanie jędrniejsza, gładsza i sprężysta.

Venus Viva to zabieg dla najbardziej wymagających pacjentek, ponieważ uruchamia procesy naprawcze a efekty są spektakularne oraz długotrwałe. Vivę stosuje się także do wyrównywania tekstury skóry oraz rozszerzonych porów, spłycania blizn potrądzikowych, a także wyrównywania nierówności czy usuwania rozstępów. To doskonały sposób na wiotkość na brzuchu po ciąży czy tzw. „pelikany”.

Co istotne, Venus Viva – radiofrekwencja mikroigłowa jest możliwa do wykonania przez cały rok, bez wykluczenia letnich miesięcy. Mikroigły w Vivie służą do przewodzenia fal radiowych do głębszych warstw skóry, nie zaś do nakłuwania. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona około 2-3 dni.