LASEROWE USUWANIE NACZYNEK

Zamykanie naczynek na nogach to zabieg wykonywany w naszej klinice laserem. Wiele kobiet boryka się z problemem popękanych naczyń i naczynek zwanych popularnie pajączkami. Teleangiektazje na kończynach dolnych powstają na skutek kruchości ścianek naczyń. Przyczyny mogą być różne: stojący tryb pracy, zbyt długie siedzenie, niekontrolowane ciśnienie, urazy mechaniczne, ale również predyspozycje genetyczne.

Nie sposób nie wspomnieć również o żylakach, które coraz częściej pojawiają się u pacjentów. Nowoczesne metody laserowe pozwalają na nieinwazyjne i szybkie zamykanie nieestetycznych naczyń oraz laserowe leczenie nieestetycznych pajączków Na czym polegają te zabiegi i jakie korzyści przynoszą pacjentom?

Metoda zamykania naczyń laserem wykorzystuje zjawisko fototermolizy czyli wiązka energii lasera jest absorbowana przez hemoglobinę. Powoduje to nagły wzrost temperatury, co skutkuje obkurczeniem się ścian naczynia i jego zamknięciem. W rezultacie widoczność nieestetycznych zmian na powierzchni skóry zostaje zredukowana.

W Beauty Medica dysponujemy niezwykle skutecznym systemem Alma Lasers. Specjalizujemy się również w leczeniu rumienia i trądziku różowatego. Metoda ta stanowi alternatywę do antybiotykoterapii i nie stanowi obciążenia dla organizmu. Nowoczesna technika laserowa jest skutecznym, a przy tym mało inwazyjnym sposobem walki z żylakami, naczynkami i pajączkami.