Najnowsza kriolipoliza – nowość w Beauty Medica

Niska temperatura może być pomocna w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Najnowsza kriolipoliza w Beauty Medica to gwarancja trwałego pozbycia się miejscowo nagromadzonego tłuszczu i pomarańczowej skórki.

W czasie zabiegu specjalna głowica najpierw podgrzewa komórki tłuszczowe, a następnie je wymraża, czego efektem jest rozpad adipocytów. Różnica temperatury poprawia przepływ krwi i limfy, a także przynosi lepsze efekty zabiegowe. Trwałe wymrożenie komórek tłuszczowych sprawia, że nie ma ryzyka wystąpienia efektu jojo.

Kriolipoliza w Beauty Medica wykonywana jest najnowocześniejszym sprzętem. Dzięki 6 różnym końcówkom zabiegowym (w tym końcówki największej na rynku) można precyzyjnie oddziaływać na konkretne partie ciała, na przykład na tkankę tłuszczową zlokalizowaną w okolicach podbródka.

Zabieg kriolipolizy jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Niska temperatura niszczy jedynie komórki tłuszczowe, nie wywierając negatywnego wpływu na pozostałą tkankę. Pierwsze efekty zabiegu widać po miesiącu. Najczęściej zaleca się przeprowadzenie od 1 do 2 zabiegów.

Dodaj komentarz