NANOFRAKCJONOWANIE I ODMŁADZANIE SKÓRY VENUS VIVA

Sprawdź dlaczego pacjenci pokochali to urządzenie.

Venus VIVA wykorzystuje radiofrekwencję mikroigłową. nanofractional RF Venus Viva emituje fale radiowe, jednak dzięki 160 pinom docierają one do głębszych warstw skóry, co ma decydujące znaczenie w likwidacji zmarszczek i rozstępów, gdyż ubytki włókien kolagenowych i elastynowych, które je powodują są bardzo głęboko umiejscowione.

Dzięki mikropinom wiązka fali radiowej ogrzewa tkanki na całej długości mikroigieł uruchamiając naturalne procesy naprawcze, polegające na pobudzeniu fibroblastów do syntezy nowego kolagenu i elastyny, zapełniając braki powstałe głęboko w skórze. Zmiany usuwane są nawet w 99%, Zabieg ma również potwierdzoną skuteczność w terapii starzejącej się skóry nie tylko zapobieganiu, ale też skutecznym odmładzaniu nawet u osób starszych (Viva wywiera pozytywny wpływ na zmarszczki, poprawa napięcia i tekstury skóry), leczy też blizny potrądzikowe.

Zabiegi są bezbolesne a okres rekonwalescencji niezwykle krótki. Ilość zabiegów zależna jest od rodzaju i zaawansowania zmian (1-3 zabiegi). Zabiegi Venus Viva sprawdzają się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Zapraszamy na zabiegi frakcjonowania do Beauty Medica. Tą niezwykle skuteczną terapię można wykonywać również na skórze opalonej, bez ryzyka przebarwień.