BEZBOLESNA DEPILACJA LASEREM I TRWAŁE REZULTATY

Depilacja laserowa to jedyna trwała metoda na pozbycie się włosów. W Beauty Medica w Toruniu usuwamy owłosienie praktycznie z dowolnej partii ciała. Zabieg depilacji laserowej musi być nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny dlatego warto wybrać gabinet wyposażony w laser medyczny. Dostarczana energia lasera do mieszka włosowego powoduje, że jest on selektywnie niszczony co pozwala na uzyskanie trwałego efektu bez odrastania nowych włosów.

Dzięki głowicom wyposażonym w system chłodzenia depilacja jest w pełni bezpieczna, ale i bezbolesna. Czas zabiegu w przypadku laserów stosowanych w naszym gabinecie jest bardzo krótki. W zależności od partii ciała waha się od kilku (depilacja górnej wargi, depilacja pach, depilacja bikini) do około 40 minut (depilacja całych nóg czy pleców.)

Co zrobić, aby depilacja laserem była skuteczna? Zdecydowanie należy wykonać pełną serię zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Nie należy zażywać również podczas laseroterapii suplementów na porost włosów typu Biotebal, Skrzypowita czy temu podobnych (powodują one wzmocnienie owłosienia na całym ciele nie tylko na głowie). Pozbycie się zbędnego owłosienia na ciele i twarzy nie jest więc trudne natomiast wymaga czasu.

Odstępy zabiegowe wynoszą od 4 tygodni na twarzy, aż do 10-12 przy np. depilacji nóg. Rezultaty widoczne są już od pierwszej wizyty. Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną -natomiast najczęściej oscyluje między 4-8.