Depilacja laserowa bikini, pach czy nóg

Depilacja laserowa to niekwestionowany sposób i jedna z najpopularniejszych metod na całkowite usunięcie nadmiernego owłosienia. Depilację laserową wykonuje wykwalifikowana kosmetolog przy użyciu specjalistycznego medycznego sprzętu laserowego.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej, ile kosztuje i jakie są ewentualne przeciwwskazania do laserowego usuwania włosów? Odpowie Wam specjalista depilacji laserowej w Toruniu z Beauty Medica.

Depilacja laserowa jest lepszą alternatywą dla tradycyjnej, mechanicznej depilacji przy użyciu depilatora, wosku czy zwykłej maszynki do golenia. Do zabiegu depilacji laserowej wykorzystywany jest laser medyczny generujący wiązkę światła, która przy zetknięciu ze skórą niszczy ewentualnie występujące włoski poprzez wychwycenie melaniny znajdującej się we włosach. W efekcie działania wiązki laserowej włos niszczony jest całkowicie, dlatego zabieg laserowej depilacji nazywany jest trwałym.

Obok fotodepilacji IPL (nietrwałej metody depilacji), którą nie pracujemy w Beauty Medica –depilacja prawdziwym laserem to jedyny najskuteczniejszy sposób na usunięcie niechcianego owłosienia. Zabieg medycznej laserowej depilacji do tej pory wykonywany jest tylko w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej jak Beauty Medica.