EGZOSOMY REWOLUCJA W ODMŁADZANIU I SILNEJ REGENERACJI SKÓRY.

Egzosomy to nanopęcherzyki wytwarzane przez komórki macierzyste. Biorą one udział w komunikacji międzykomórkowej, a dzięki swoim mikroskopijnym rozmiarom przenikają przez struktury skóry dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Zabieg odmładzający egzosomami stosujemy na twarz, szyję, dekolt lub włosy w połączeniu z Dermapenem radiofrekwencją mikroigłową RF lub laserem frakcyjnym.

Egzosomy to przełomowa kuracja regeneracyjna i anti-aging dostępna już teraz w Klinice Beauty Medica w Toruniu. Swoje zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii zawdzięczają silnej zdolności do regeneracji tkanek skóry, a także właściwościom przeciwzapalnym i immunomodulacyjnym. Zabiegi z egzosomami wykazują niezwykłą skuteczność w odmładzających anti-aging i redukcji oznak starzenia takich jak zmarszczki, bruzdy przebarwione plamy pigmentacyjne rewelacyjnie poprawiają koloryt głęboko nawilżają.

Egzosomy stosowane są także w terapii łysienia i nadmiernego wypadania włosów na głowie Warto wiedzieć, że skuteczność i bezpieczeństwo egzosomów zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Zapraszamy na absolutną NOWOŚĆ do Beauty Medica w Toruniu, gdzie zabiegi z zastosowaniem egzosomów wykonuje znany lekarz dr Maciej Łukasiewicz.