ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Nowa głowica do medycznej Endermologie LGP Alliance pozytywnie wpływa na odczucia podczas zabiegu. Patent z 2017 roku, poprzez zastąpienie jednej z dwóch automatycznych rolek zmotoryzowaną klapką, pozwolił na znaczne skrócenie czasu zabiegu, poprawienie skuteczności i podwyższenie komfortu.

Nawet przy dużym, włóknistym cellulicie zabieg nie boli. Nowy patent Alliance LPG gwarantuje bardziej komfortowy zabieg przy jednocześnie lepszych efektach terapeutycznych. Technologia endermologii LPG to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do potrzeb pacjentów, dająca zawsze zadowalające rezultaty.

Chcesz wymodelować sylwetkę do wymarzonego kształtu lub pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała? A może dręczy Cię myśl o cellulicie, który jest w stanie zniszczyć myśl nie tylko o wyjściu na basen, czy plażę, ale też o założeniu bardziej odkrywającej nogi, letniej lub wieczorowej sukienki… Jeżeli to są zmartwienia, które są Ci znane, ale szukasz metody, która jest delikatna, nieinwazyjna i najbardziej zbliżona do naturalnych działań – skorzystaj z serii zabiegów endermologii. Zabiegi przynoszą również spektakularne efekty w przypadku endermologii na twarz.