Jaki laser do depilacji wybrać w Toruniu?

Zdecydowanie klienci i pacjenci szukają gabinetu z najlepszym laserem do epilacji. Depilacja laserowa może być przeprowadzona za pomocą kilku rodzajów lasera: lasera diodowego Vectus (fala o długości 810 nm), lub lasera Thunder MT stanowiącego połączenie dwóch laserów: aleksandrytowego o długości fali 755 nm i neodymowo-yagowego o długości 1064 nm. W Toruniu tymi dwoma najlepszymi laserami do depilacji pracuje tylko Beauty Medica.

Szczegółowe pytania dotyczące naszych zabiegów, np. ile kosztuje depilacja laserowa, jak długo trwa, co ile należy ją powtarzać, na czym polega, czy depilacja laserowa boli, jak długo utrzymuje się efekt – otrzymacie od naszych doświadczonych specjalistów oraz na naszej stronie internetowej.

Dysponujemy nie tylko najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonym do depilacji laserowej, ale także zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy w zabiegach epilacji laserowej mają ogromne doświadczenie. Wybierając depilację laserową w Toruniu w gabinecie Beauty Medica nie tylko oddacie się w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg najnowocześniejszą metodą depilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.