MEZOTERAPIA IGŁOWA DLA MĘŻCZYZN

Medycyna estetyczna nie tylko dla Pań.

Neavia Hydro Deluxe tym razem w wersji dla Panów. Neauvia Hydro Deluxe Man to innowacyjny produkt z linii Neauvia Organic przystosowany i stworzony specjalnie dla mężczyzn. Służy do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Unikatowa luxusowa terapia odbudowująca i zagęszczająca skórę. Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienie nawet wiotkiej już skóry.

Neauvia Organic Hydro Deluxe zawdzięcza swoją skuteczność najwyższej na rynku zawartości wyjątkowo czystego kwasu hialuronowego – 18 mg/ml, pozyskiwanego z Bacillus subtilis (bakterie, które żyjà w symbiozie na ludzkiej skórze). Naturalne pochodzenie preparatu gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu, brak powikłań i odrzucenia preparatu przez tkankę. Natomiast zastosowanie tak wysokiego stężenia pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów, widocznych już po pierwszym zabiegu mezoterapii i osiąganych w bardzo krótkim czasie.

Dodatkowo preparat zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia, co znacząco zwiększa jego długoterminową skuteczność. Preparat pobudza tkanki do produkcji nowego kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji jego wytwarzania, a w efekcie poprawy nawilżenia, jędrności i elastyczność.

Unikatowa kompozycja najczystszej formy kwasu hialuronowego z aminokwasami oraz domieszką hydroksyapatytu wapnia gwarantuje przywrócenie witalności męskiej skórze, utrzymujące się przez wiele miesięcy. To niezwykły stymulator młodości.

ZALETY:

  • Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie
  • Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
  • Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych
  • Widoczna poprawa jakości skóry
  • Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

Zapraszamy na zabiegi mezoterapii do Beauty Medica.

Dodaj komentarz