Technologia HIFU – szybkie i bezbolesne ujędrnienie i zagęszczenie wiotkiej skóry twarzy oraz ciała

Zabieg z użyciem najnowocześniejszej technologii HIFU Pro Age to absolutny high-tech w medycynie estetycznej. Pozwala cieszyć się efektem poprawy napięcia i jędrności skóry już od pierwszym zabiegu, a efekt ten pogłębia się jeszcze w okresie kilku miesięcy po zabiegu.

To prawdziwy przełom w liftingu i podnoszeniu opadającego owalu twarzy oraz zagęszczeniu i produkcji nowego kolagenu.

Technologia medycznego HIFU Pro Age stosowana w Beauty Medica wykorzystuje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które intensywnie liftingują i stwarzają efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry.Ta niezwykła technologia, która przywędrowała do nas z USA stosowana była w pierwszym urządzeniu jakim była amerykańska Ulthera. W HIFU stosowana wiązka ultradźwięków potrafi wniknąć aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), by rozpocząć proces samoregeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych powodujàc ich naprawę i namnażanie. Rozpoczyna to szybki i skuteczny proces kolagenogenezy oraz obkurczenia tkanek. Dzięki temu zabieg daje efekt wielowymiarowego ujędrnienia wszystkich partii twarzy i ciała.

Co wyróżnia nasze HIFU wśród innych: HIFU Pro Age posiada kartridże pracujące na wszystkich możliwych głębokościach. Przy ciele HIFU radzi sobie również z tkanką tłuszczową. Technologia HIFU znajduje zastosowanie w wielu obszarach – usuwa tkankę tłuszczową, pelikany – wiotkie ramiona, wiszącą skórę nad kolanami czy na wewnętrznej stronie ud. HIFU to doskonała technologia dla młodych mam, gdy skóra na brzuchu uległa rozciągnięciu. Skutecznie unosi też tzw. „chomiki” a dzięki precyzji jednej z głowic można wykonywać zabiegi nawet w delikatnych okolicach oczu.

Urządzenie wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki: 2.0-4.5 mm na twarzy oraz 6-16 mm na ciele. Terapia jest nieinwazyjna, przebiega bez bólu i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, pozostałe pojawiają się systematycznie w ciągu około trzech miesięcy.

Technologia jest idealna jeśli zależy nam na efekcie nieinwazyjnego liftingu twarzy, szyi oraz dekoltu i ciała oraz zachowaniu naturalnych rysów twarzy. W obrębie twarzy zabiegi HIFU wykonuje doktor medycyny estetycznej, zaś ciała – magister kosmetolog.