Thunder MT najdoskonalszy w dziedzinie epilacji laserowej na całe życie

Thunder MT to najmocniejsza i najszybsza technologia do trwałego usuwania owłosienia. Laser do depilacji wyprodukowany przez pioniera laseroterapii firmę Quanta System.

Laser Thunder MT został laureatem Perły Dermatologii Estetycznej 2020 w kategorii „Innowacyjność”. Jako jedyny najlepiej usuwa owłosienie na rynku wykorzystując aż dwie długości fali – aleksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm). To obecnie najskuteczniejsza technologia laserowa do epilacji! Laser aleksandrytowy wyróżnia się najwyższym powinowactwem do melaniny, natomiast zastosowanie lasera neodymowo-yagowego wywołuje kontrolowane uszkodzenie naczyń odpowiadających za odżywianie włosa.

Opatentowana technologia MIXED pozwala na łączenie dwóch różnych długości fal laserowych w jednym impulsie, dlatego jest tak skuteczny. W wyniku tego działania zostają usunięte struktury odpowiadające za wzrost włosa i nie ma możliwości ich odrośnięcia. To pozwala na trwałe usunięcie włosów już po kilku sesjach zabiegowych. Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.