DEPILACJA LASEROWA BIKINI NAJNOWSZYM LASEREM VECTUS W TORUNIU

Najefektywniejszy sposób usunięcia owłosienia na całe życie. Jeśli chcesz zapomnieć o podrażnieniu po goleniu i ciągłej konieczności powtarzania zabiegu golenia, wrastających włoskach i zapaleniu mieszków włosowych – to znaczy, że laserowy zabieg depilacji jest dla Ciebie. To niezwykle skuteczna, bezpieczna i komfortowa terapia laserowa.

Vectus to indywidualnie dopasowana dla Pacjenta depilacja bikini.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych metod, tak i zabieg depilacji laserowej bikini może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Można usunąć wszystkie włoski z całego obszaru – lub tylko z wybranej okolicy i pozostawienia dowolnej wielkości fragmentu owłosienia (przed zabiegiem ustalamy to z klientkami).

Część Kobiet decyduje się na usunięciu włosów wychodzących tylko poza bieliznę, czyli w okolicach pachwin. Włosy wymodelowane są wówczas w trójkąt lub szerszy pasek zgodnie z życzeniem klientek. Oczywiście można poddać się także głębokiej depilacji, która dzięki zastosowaniu lasera Vectus jest bardzo bezpieczna, szybka i precyzyjna. Zabieg trwa bardzo krótko (5-8 minut), co jest często zaskoczeniem dla Pań, szczególnie tych, które miały kontakt ze starszego typu laserami.

Depilacja bikini głęboka dzieli się przede wszystkim na depilację typu brazylijskiego oraz hollywoodzkiego. Pierwsza to usunięcie większości włosów z okolic intymnych i pozostawieniu tylko wąskiego paska, wchodzącego na wzgórek łonowy. Hollywoodzka depilacja to całkowite usunięcie włosków w okolicy intymnej – tzw. bikini całkowite. Wszystko zależy od osobistych preferencji kobiety. W Beauty Medica każda Pacjentka traktowana jest indywidualnie i to ona ustala zakres depilacji bikini. Nie musi się ona wstydzić tego, że pragnie zupełnie pozbyć się włosów, a zrozumiałe jest również to, że chciałaby częściowo je zostawić.

Vectus – depilacja laserowa bikini w naszym gabinecie. Dlaczego warto nas wybrać?

Vectus stosowany w Beauty Medica to sposób na uniknięcie podrażnień, bólu, wrastających włosków, zapalenia mieszków włosowych oraz konieczności ciągłego powtarzania czynności golenia (czy depilacji tradycyjnymi metodami). Jest to najefektywniejszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia raz na zawsze.

Wybierając depilację laserową kieruj się doborem najlepszego lasera, a takim właśnie jest laser Vectus, ale również doświadczeniem personelu medycznego.