NAJDOSKONALSZY SYSTEM MEDYCZNEJ DEPILACJI VECTUS – CZYM PRZEWYŻSZA STARSZE TECHNOLOGIE LASEROWE?

Laser Vectus daje nie tylko trwałe rezultaty po wykonaniu pełnej serii, ale jest zarazem najbezpieczniejszym medycznym laserem. Na rynku światowym Vectusem usunięte zostaje ok. 95-98% włosów – wynik więc jest zachwycający. Pozostałe włoski stanowią prawie niewidoczne pojedyncze i cieniutkie. Możemy próbować je wyepilować podczas jednego zabiegu przypominającego.

Na rynku laseroterapii spotkamy się z różnymi systemami laserowymi do depilacji, ale tylko laser Vectus daje tak spektakularne efekty. Musimy jednak pamiętać, że zabiegi laserowe to nie matematyka, gdzie 2+2 zawsze da nam wynik 4. Ilość zabiegów jest uzależniona od kilku czynników:ilości owłosienia przed rozpoczęciem zabiegôw, koloru owłosienia i grubości włosów. Zabiegi laserowe są więc kwestią osobniczą. Jednak zastosowanie najnowocześniejszych technologii Vectus pozwala na usuwanie również opornego owłosienia.

  • Fototermoliza selektywna: podczas zabiegu wiązka lasera pochłaniana jest tylko przez włosy a nie otaczające tkanki, dlatego zabieg jest bezpieczniejszy i bardziej skuteczny.
  • Skintel – czytnik aktywnej melaniny, w sposób automatyczny mierzy poziom barwnika. Do tych pomiarów automatycznie dostosowywana jest moc lasera, przez co zabiegi laserowe są spersonalizowane i indywidualne a więc skuteczniejsze niż laserem LightSheer, nieposiadającym czytnika skóry. Doboru mocy nie dokonuje więc operator lasera. Zabieg depilacji laserowej nie jest zbyt silny, co podnosi bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko pojawienia się podrażnień jak i poparzeń. Nie jest też za słaby, co mogłoby skutkować brakiem efektów depilacji laserem.
  • Advanced Contact Cooling: to rozwiązanie, które sprawia, że zabieg jest niezwykle komfortowy i obejmuje zastosowanie specjalnego systemu chłodzącego. Skóra jest ochładzana przed, w trakcie i po emisji wiązki laserowej – znacznie zmniejsza to ewentualny ból oraz ryzyko poparzenia i podrażnienia polaserowego.
  • Photon Recycling: część światła lasera podczas zabiegów zostaje odbita przez skórę. Tylko Vectus wśród laserów posiada specjalny system dodatkowych luster, który po emisji laserowej powtórnie kieruje energię do owłosionej skóry poddawanej epilacji. Maksymalne wykorzystanie energii laserowej daje jeszcze szybsze i spektakularne efekty.

Obszary poddawane zabiegom depilacji laserowej muszą być traktowane niezwykle delikatnie – tak, aby nie narażać ich na podrażnienia. Dlatego zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, jakim jest laser Vectus stosowany w naszej klinice, redukuje dyskomfort, a także ryzyko wystąpienia podrażnień i efektów ubocznych.

Zapraszamy na zabiegi trwałego usuwania i redukcji owłosienia laserem Vectus do Beauty Medica.