DEPILACJA MIEJSC INTYMNYCH

Depilacja laserowa bikini, pach,twarzy czy nóg – nasze lasery Thunder i Vectus sprawdzą się na wszystkich partiach ciała.

W Toruniu depilację laserową w Beauty Medica wykonujemy na dowolnych obszarach ciała, m.in. bikini, pachy, twarz, nogi czy męskie plecy oraz klatka piersiowa. Dzięki zaawansowanej technologii laserowej, usuwanie włosów u osób z bardzo jasnymi włoskami lub ciemną karnacją nie stanowi już problemu. Nasze lasery Vectus i Thunder MT niezwykle skutecznie działają zarówno na cienkie i słabe włoski, jak i ciemne i mocne owłosienie.

Szczególnie epilacja laserowa bikini cieszy się ogromną popularnością. Depilacja bikini maszynką, woskiem czy depilatorem powoduje, ,że skóra jest podrażniona. Pojawiają się nieestetyczne krostki, czasami nawet wysypka oraz zaczerwienienie. Ponadto skóra w pachwinach i na bikini mocno swędzi przy odrastaniu włosków. W takim przypadku najskuteczniejszą metodą na gładkie bikini bez podrażnień jest usunięcie niepotrzebnego i niechcianego owłosienia laserem.