Depilacja Palomar Vectus

Dni stają się coraz dłuższe i już niedługo będziemy mogli cieszyć się z wiosennego ciepła. W Beauty Medica pomożemy Ci zadbać o swoje ciało. Zapraszamy na trwałą, skuteczną i bezpieczną depilację najnowocześniejszym laserem Palomar Vectus.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Już po pierwszym zabiegu możliwe jest usunięcie nawet od 40 do 60% włosków. Przeprowadzenie kilku zabiegów gwarantuje efekt na całe życie, jedynie w nielicznych przypadkach, po 2 – 4 latach wykonuje się jeden zabieg przypominający.

Depilacja laserem Palomar Vectus jest niezwykle skuteczna. Dzięki zwiększeniu mocy wyjściowej w porównaniu do innych urządzeń znacząco wzrasta efektywność zabiegu. Palomar Vectus wyposażony jest w dwie końcówki zabiegowe. Mała (1,44 cm2) przeznaczona jest do niewielkich partii ciała. Duża (8,7 cm2) sprawdza się podczas depilacji pleców czy nóg. Głowica lasera Palomar Vectus wyposażona jest w specjalny system luster, który odbitą od skóry wiązkę lasera ponownie nakierowuje na poddany zabiegowi obszar skóry.

Zabieg depilacji laserowej w Beauty Medica to gwarancja bezpieczeństwa. Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik melaniny zawartej w skórze. Dzięki temu wyeliminowano ryzyko poparzeń. Wykorzystywana jest największa, ale bezpieczna dla skóry pacjenta moc lasera. W czasie zabiegu skóra chłodzona jest przed, po i w trakcie emisji wiązki lasera.

Zapraszamy do Beauty Medica!

Dodaj komentarz