Skuteczna redukcja cellulitu

Wiosnę czuć już w powietrzu. Po zimie nasza skóra wymaga szczególnej troski. Mniejsza aktywność fizyczna, dieta uboższa w warzywa i owoce – te czynniki mogą sprawić, że nasili się problem związany z pomarańczową skórką. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala skutecznie zredukować cellulit, bez efektu jojo! Zapraszamy na skuteczne i bezpieczne zabiegi do Beauty Medica.

Bardzo skuteczne usuwanie cellulitu i opornego tłuszczu gwarantują zabiegi HIFU ProAge 3D i kriolipoliza – nowości w Beauty Medica. Urządzenie HIFU ProAge 3D wykorzystuje działanie fal ultradźwiękowych, które oddziałując na komórki tłuszczowe uszkadzają je. Kriolipoliza polega na miejscowym wymrażaniu, a w konsekwencji rozpadzie adipocytów.

W skutecznym i trwałym usuwaniu cellulitu duże znaczenie ma pobudzenie metabolizmu komórek, poprawa przepływu krwi i limfy, a także stymulowanie produkcji elastyny i kolagenu. Takie rezultaty przynoszą zabiegi endermologii, wykonywane urządzeniami Integral oraz Alliance.

Polecamy także zabiegi Med2Contour Medical. W trakcie zabiegu specjalne głowice zasysają fragment skóry, który następnie jest poddawany działaniu fal ultradźwiękowych. Ultradźwięki emitowane są tak, by najmocniej oddziaływały właśnie na tkankę tłuszczową.

Redukcję cellulitu i poprawę napięcia skóry gwarantują też zabiegi Icoone i Venus Legacy.

Dodaj komentarz