Bezoperacyjny lifting twarzy

HIFU PROAGE 3D

Skóra twarzy wystawiona jest na działanie wielu szkodliwych czynników: promienie słoneczne, mróz, wiatr, a także zanieczyszczenie powietrza. Wpływa to na powstawanie zmarszczek. Ślady upływającego czasu najszybciej widać właśnie na skórze twarzy. Osiągnięcia medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej pozwalają na bezoperacyjny lifting twarzy. Zapraszamy do Beauty Medica na zabieg HIFU ProAge 3D.

Wykorzystanie zogniskowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości daje możliwość oddziaływania na wszystkie poziomy skóry, także na warstwę powięzi SMAS. Komórki poddane działaniu ultradźwięków wpadają w drgania, w efekcie drgań wytwarzane jest ciepło. Stymuluje to proces regeneracji i produkcję nowego kolagenu.

Zabieg HIFU ProAge 3D jest bezpieczny. Ultradźwięki są szeroko stosowane w medycynie, na przykład w czasie badania USG, a teraz stosowane także do nieinwazyjnego liftingu. W Beauty Medica oferujemy zabiegi wykonywane najnowocześniejszym urządzeniem. Głowica HIFU ProAge 3D ma aż 11 linii zabiegowych , co sprawia, że zabieg jest niezwykle dokładny i skuteczny. Efekty bezoperacyjnego liftingu są widoczne już po jednym zabiegu, po którym nie potrzeba czasu na rekonwalescencję.

Bezoperacyjny, bezpieczny i skuteczny lifting w Beauty Medica!

Dodaj komentarz