Dlaczego depilacja laserowa Palomar Vectus?

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia. Skuteczność, bezpieczeństwo i poczucie komfortu w czasie zabiegu – w dużej mierze zależy od zaawansowania technologicznego lasera. W Beauty Medica korzystamy z najnowocześniejszego, medycznego lasera diodowego Palomar Vectus.

Dwie końcówki zabiegowe

Laser Palomar Vectus jest wyposażony w dwie końcówki. Mała umożliwia przeprowadzenie precyzyjnej depilacji niewielkich partii ciała. Duża końcówka, największa na rynku, doskonale sprawdza się w zabiegach na dużych powierzchniach ciała, jak nogi czy plecy.

Niezwykle skuteczna depilacja laserowa

W głowicy lasera wykorzystano system luster, dzięki temu odbita od powierzchni skóry wiązka lasera zostaje ponowie nakierowana na obszar zabiegowy. Znacząco zwiększa to skuteczność zabiegu. Energia w soczewce lasera Palomar Vectus rozkłada się równomiernie, co sprawia, że jest to niezwykle precyzyjna depilacja.

Komfort i bezpieczeństwo

Laser Palomar Vectus jest wyposażony w czytnik SKINTEL, który analizując poziom melaniny w skórze, dobiera odpowiednią (skuteczną i jednocześnie bezpieczną dla skóry) moc lasera. Natomiast głowica lasera zapewnia chłodzenie depilowanego fragmentu skóry przed, w trakcie i po zabiegu. Wyeliminowano ryzyko poparzeń, a sama depilacja jest niemal bezbolesna.

Depilacja laserowa Palomar Vectus to gwarancja szybkości przeprowadzania zabiegu, bezpieczeństwa i poczucia komfortu.