Laser do depilacji / epilacji Vectus najskuteczniejszy na rynku.

Najnowocześniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała laserem Vectus, to bez najmniejszych wątpliwości najlepszy sposób.

Zabiegi tym nowoczesnym laserem zdecydowanie można wykonywać przez cały rok. Czytnik skóry Skintel precyzyjnie dobiera parametry zabiegu podwyższając skuteczność depilacji w stosunku do innych laserów.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej w Toruniu wyszkoleni specjaliści laseroterapii dobiorą indywidualny program terapeutyczny dla osób zmagających się z nadmiernym lub niechcianym owłosieniem.

Połączenie najnowocześniejszego sprzętu jakim jest najsilniejszy laser Vectus oraz indywidualne podejście do problemu nadmiernej ilości włosów u każdego pacjenta sprawi, że Twoje ciało będzie gładkie.

Usuwanie każdego typu owłosienia – to już nie problem. Laser Vectus Cynosure Palomar to rozwiązanie również i dla osób, które boją się, że zabieg depilacji jest bolesny. Vectus Laser w Toruniu to nie tylko gwarancja doskonałej skuteczności, ale również dzięki zaawansowanej technologii chłodzenia (Advanced Cooling) – najwyższy komfort.