LEKARZE POLECAJĄ EPILACJĘ LASEREM VECTUS

Lekarze polecają depilację medycznym laserem Vectus jako najskuteczniejszy środek do usuwania zbędnego i nadmiernego owłosienia. Vectus to zdecydowanie najbardziej trafny laser, wykorzystywany do stałego usuwania niechcianego owłosienia. Sprawdza się również w przypadku wrastających włosów i zapaleń okołomieszkowych, usuwając problem i lecząc zmiany.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów Beauty Medica i ciesz się gładką, niepodrażnioną skórą na zawsze.

Lekarze polecają depilację laserem diodowym, gdyż przynosi spektakularne efekty w usuwaniu i redukcji owłosienia i to już po pierwszej wizycie. Co przewyższa technologię Vectus od wcześniejszych laserów? To jedyny laser na światowym rynku z wbudowanym czytnikiem melaniny, ustawiający optymalne spersonalizowane parametry – co daje dużo lepsze efekty niż inne lasery. Dzięki zwiększonym rozmiarom głowicy, zabieg epilacji laserowej trwa krótko i jest pozbawiony bólu. Ponadto większa głowica usuwa również głębiej umiejscowione owłosienie – wynika to z prawa optyki.

Vectus jest więc skuteczniejszy niż np. LightSheer w przypadku usuwania owłosienia na bikini czy pod pachami, gdzie włosy są głębiej osadzone (w tym przypadku małe oczka laserowe są nieskuteczne). Głowice laserowe Vectus mają najlepsze chłodzenie zapewniając i poprawiając komfort (są chłodzone przed, w trakcie i po emisji światła laserowego).

Doświadczenie naszych ekspertów plus najlpszy laser do epilacji w Toruniu sprawiają, że dołączysz do grona zadowolonych klientów. Nadal zastanawiasz się czy używać golarki elektrycznej, depilatora czy jednorazowej maszynki? Efekty depilacji laserowej osiągane dzięki naszemu systemowi laserowemu Vectus zadowalają i zachęcają kobiety, ale też i mężczyzn.

Teraz laser Vectus w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Wejdż pod zakładkę promocja i wybierz opcję odpowiednią dla Siebie. Tylko teraz najlepsza, najniższa cena depilacji w Toruniu.

Zapraszamy do naszej kliniki Beauty Medica.