BIEGNIJ PO ZDROWIE I PIĘKNE CIAŁO

Najnowsza medyczna Endermologie LPG 100% Natural Beauty – bezinwazyjna i bez okresu rekonwalescencji.

Czy wiesz, że w Beauty Medica w Toruniu posiadamy aż 3 urządzenia do medycznej Endermologie LPG? Gwarantujemy naszym Pacjentom nie tylko spektakularne efekty kompleksowej pielęgnacji ciała i twarzy, ale też ciągłość wykupionych pakietów zabiegowych.

Nowa medyczna opatentowana technologia endermologii gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg – działający jednocześnie aż na 3 problemy: wyszczuplenie, ujędrnienie, redukcja i usuwanie cellulitu oraz opornej tkanki tłuszczowej.

Nasze urządzenia medyczne do endermologii wyposażone są również w medyczne głowice działające terapeutycznie na obrzęki, zastoje limfy, bóle mięśni. Chętnie korzystają też z nich sportowcy.

Pacjenci naszego gabinetu chętnie korzystają z zaawansowanych programów odmładzania i liftingu twarzy, szyi czy dekoltu. Ergolift firmy LPG to doskonały system do bezinwazyjnego zagęszczania i odmładzania skóry zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

To obecnie najnowszy sprzęt do endermologia na rynku. Efekty zabiegów Endermologie LPG są potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Beauty Medica jako jedyna w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim oferuje klientom i pacjentom zabiegi endermologie LPG na trzech medycznych urządzeniach: Alliance, Cellu M6 Integral oraz Cellu M6 Endermolab.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi ujędrniające i wyszczuplające Endermologie LPG.