Nowy Vectus w Toruniu – depilacja / epilacja medycznym laserem diodowym.

Jego działanie zostało opatentowane i opiera się na emisji światła laserowego o częstotliwości 810 nm. Jest to jedyna metoda trwałego usunięcia owłosienia. Włos pochłania światło lasera i ulega destrukcji termicznej wraz z mieszkiem oraz w sposób trwały jest niszczona jedyna żywa część włosa – jego macierz.

Vectus to najskuteczniejszy i najbardziej doceniany przez Pacjentów laser za niezwykłą efektywność. Dlatego w naszej klinice korzystamy z przełomowych i innowacyjnych technologii, a taką jest Vectus (w Beauty Medica nie pracujemy LightSheer).

Laser Vectus to przełomowe w dziedzinie depilacji urządzenie, które zmieniło współczesną epilację oraz poszerzyło możliwości medycyny estetycznej w zakresie eliminowania nadmiernego i zbędnego owłosienia. Tylko Vectus wśród laserów posiada unikatowy system SkinTell – inteligentny czytnik skóry ustawiający indywidualny program zabiegów, sprawiając, że zabieg jest jeszcze skuteczniejszy. Zabiegi wykonywane przy pomocy lasera Vectus Palomar są szybkie i bardzo komfortowe. Advanced Cooling – zaawansowana technologia chłodzenia głowicy przed, w trakcie i po emisji światła laserowego spowodowała, że nawet tak wrażliwe partie jak depilacja bikini czy górnej wargi – są bezbolesne.

Zapraszamy do Beauty Medica na depilację nowym Vectusem.

Dodaj komentarz