Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Chociaż na tatuaż można zdecydować się w każdym wieku, jednak zdarza się, że jest to pochopna decyzja, której z czasem możemy żałować. Może to być wina przestarzałego wzoru, zmiany mody albo złego wykonania. Czasami tatuaż zwyczajnie się nudzi lub był wykonany pod wpływem impulsu i kaprysu, a obecnie nam przeszkadza. Bywa też, że osoby potrzebują miejsca na nowy tatuaż, dlatego rezygnują ze starego. Niezależnie od przyczyn, które wpłynęły na potrzebę usunięcia tatuażu, taki zabieg jest możliwy w Beauty Medica, gdzie pracujemy najnowocześniejszym laserem do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego.

Wykonanie makijażu permanentnego zawsze wiąże się z ryzykiem. Tego typu makijaż utrzymuje się bardzo długo i dlatego w przypadku złego wykonania, nie warto czekać, aż sam zejdzie. Pomimo wielkich chęci linergistki (osoby wykonującej taki makijaż), może zdarzyć się tak, że makijaż będzie niedopasowany, zbyt mocny lub po prostu nieestetyczny.

Dzięki stosowanemu w Beauty Medica laserowi Q-Switched firmy Alma (czołowego producenta laserów na świecie), niechciane tatuaże oraz makijaż permanentny nie stanowią już problemu. Zaawansowany technologicznie laser jest bezpieczny i niezwykle skuteczny. Wiązka laserowa rozbija barwnik, na cząsteczki, które są naturalnie wydalane przez organizm. W zależności od techniki wykonania tatuażu lub makijażu oraz nasycenia kolorów usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego wymaga kilku zabiegów.

Dodaj komentarz