Vectus i Thunder – dwa lasery do depilacji w Beauty Medica

Który laser do depilacji wybrać i dlaczego?

Dlaczego w naszym gabinecie jest kilka laserów do depilacji? I który z nich najlepiej wybrać? Szukasz najlepszej depilacji w Twoim przypadku? Poznaj najwyższą moc dwóch najlepszych i najskuteczniejszych laserów do depilacji w Toruniu: Vectus i Thunder – sprawdź, który z nich będzie najefektywniejszy w przypadku Twoich włosów!

Najtańsza depilacja laserowa: jaki laser wybrać?

Nad amerykańskim laserem Vectus pracowali naukowcy z Uniwersytetu Harvarda. Łącznie pracowano nad nim aż 10 lat. Wcześniej na rynku było wiele różnych laserów, które czasem bardzo negatywnie zaskakiwały klientów gabinetów. Dopiero pojawienie się Vectusa sprawiło, że Pacjenci mogli być pewni skutecznego efektu. Działa niezwykle szybko, a usuwanie włosków trwa już od 2 minut w przypadku pach czy wąsika. To sprawia, że nawet osoby odporne na ból mają łatwiej niż przy innych, mniej precyzyjnych metodach depilacji laserowej. Jaki laser wybrać, jeśli Twoje owłosienie jest umiarkowane lub ciemne? Właśnie zdecydowanie najlepszy jest Vectus, który dodatkowo wyróżnia się szczególnie atrakcyjną ceną w Toruniu. Dodatkowo w Beauty Medica posiadamy dostępne pakiety zniżkowe, dlatego może być jeszcze taniej! To zdecydowanie nie tylko najlepsza, ale i najtańsza depilacja laserowa w Toruniu.

Komfortowa i całkowicie bezbolesna metoda depilacji laserowej – który laser wybrać?

Kolejny laser do depilacji stosowany w Toruniu Beauty Medica to bezbolesna depilacja aleksandrytowo-yagowa Thunder MT. Dzięki nowoczesnej technologii jest on niezwykle delikatny nawet dla wrażliwej skóry okolic bikini. Dlatego zwłaszcza osoby, które mają niski próg bólu, powinny być zadowolone z terapii tym laserem.

Najskuteczniejsza metoda depilacji laserowej: Thunder.

Jak widać, nie ma skuteczniejszej technologii usuwania owłosienia niż depilacja laserowa. Którą metodę wybrać? Laser Thunder MT Quanta System to podwójny laser: działa na długości fali 755 mm, a także Nd:YAG 1064 mm, co pozwala mu uderzać precyzyjnie w cienkie i jasne, jak i grube, mocne włosy. Użycie dwóch różnych długości fali pozwala też na szybsze działanie aparatu, a to znów docenią ci, dla których liczy się każda chwila. Bezkontaktowa i bezbolesna depilacja laserem Thunder daje najlepsze efekty ponieważ każdy z tych laserów może być wykorzystywany w 100% w tzw. technologii Mix. Dodatkowo Quanta System deklaruje, że eliptyczna głowica dodatkowo przyspiesza docieranie do wszystkich miejsc ciała o 30%. Co więcej, urządzenie może skanować nawet powierzchnię o wielkości 30 cm2. Depilacja laserowa to najlepszy wybór trwałego usuwania owłosienia.

Jaki zatem laser do depilacji wybrać? Depilacja laserowa metodą Vectus to złoty standard i niewielkie koszty jak na tak zaawansowaną medyczną technologię. Jednak cena nie dla każdego jest istotnym czynnikiem. Przy nie tylko ciemnych ale i jasnych włoskach oraz u osób o niskim progu bólu lepiej sprawdzi się potężny Thunder. Jest całkowicie nieodczuwalny.

W toruńskiej Beauty Medica mamy do wyboru wszystkie rodzaje laserów. Z którego chcesz skorzystać przy najbliższej wizycie? Umów się już dziś i zadecyduj, co jest dla Ciebie najlepsze!