PROFILOPLASTYKA I WOLUMETRIA – NOWOCZESNY TREND W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Przywrócenie świeżości i odmłodzenie skóry przy zachowaniu naturalnych i idealnych rysów twarzy.

Harmonijny profil twarzy to trend w medycynie i zapotrzebowanie coraz większej ilości pacjentów, którzy zgłaszają się do dr Macieja Łukasiewicza. Na czym polega profiloplastyka i jak możemy osiągnąć wymarzony efekt?

Profiloplastyka i wolumetria twarzy to zabieg polegający na opracowaniu odpowiedniego planu iniekcji, dopasowującego wysokości, szerokości poszczególnych elementów twarzy i odpowiednich kątów m.in. wymodelowania bruzd nosowo-wargowych czy zarysowania policzków i wymodelowania owalu twarzy wraz z linią żuchwy. Upragniony efekt możemy uzyskać w trakcie jednej wizyty – kilkoma iniekcjami z użyciem najlepszych preparatów na bazie kwasu hialuronowego STYLAGE. Pacjent nie wymaga rekonwalescencji. Dzięki odpowiedniej reologii oraz wysokiej jakości i trwałości stosowanych preparatów STYLAGE możemy uzyskać satysfakcjonujący efekt bez wielkich wyrzeczeń ciesząc się natychmiastowymi spektakularnymi efektami.

Pacjenci naszej kliniki Beauty Medica najczęściej decydują się, jak podkreśla dr Maciej Łukasiewicz, na zdecydowany efekt przy zachowaniu naturalnego wyglądu i nieprzerysowania. Kluczem do sukcesu – jak podkreśla doktor – jest znalezienie najlepszych produktów, np. STYLAGE. STYLAGE to cała gama produktów oraz pewność bezpieczeństwa dzięki badaniom klinicznym. Możemy nadać objętość wybranym partiom twarzy przy pomocy STYLAGE XXL, wymodelować brodę, czyli uwydatnić ją względem górnej części twarzy przy pomocy STYLAGE XL. Korekcja asymetrii ust oraz uwypuklenie ich kształtu przy pomocy STYLAGE M oraz korekcja nosa to zdecydowanie najbardziej popularne zabiegi wśród pacjentek. Wyostrzenie linii żuchwy i kości policzkowych, które możemy spełnić dzięki iniekcjom z zastosowaniem preparatów STYLAGE. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu a efekt końcowy można podziwiać po około tygodniu – po tym czasie wypełniacz odpowiednio ułoży się w tkance. Zaleca się wypijanie większej ilości wody w celu związania kwasu hialuronowego.

Co decyduje o wyborze STYLAGE?

Dr Maciej Łukasiewicz to praktyk z wieloletnim doświadczeniem – „w swojej praktyce stosuję wyłącznie wyroby medyczne na bazie kwasu hialuronowego, STYLAGE to preparaty w pełni przebadane i bezpieczne stanowiące nowe technologie”. Preparaty te są usieciowane przy użyciu najnowszej technologii IPN-like, która sprawia, że wypełniacz bardzo dobrze adaptuje się do tkanek, a ryzyko powstania nierówności czy grudek jest zminimalizowane. Niezwykle szeroka gama STYLAGE zawiera preparaty o różnej gęstości. To powoduje, że można je stosować indywidualnie oraz można je podać w skórę lub tkankę podskórną na różnej głębokości.

Dlaczego warto wykonać profiloplastykę i wolumetrię.

Profiloplastyka ciągle zyskuje na popularności – to świetna alternatywa dla osób, które chcą poprawić swój wygląd, poczuć się pewniejsze siebie w każdej sytuacji a niedoskonały, ich zdaniem, profil twarzy zdecydowanie ulegnie poprawie. To przede wszystkim spójna korekcja kilku elementów, która bardzo wpływa na poprawę harmonii rysów twarzy i uzyskanie wymarzonych proporcji, a co za tym idzie zadowolenia pacjenta i lepszą samoocenę.